New Karaman Otel de düzenlenen yemek programına Özel Karaman Selçuklu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Doğan, Başhekim Zihni Kocaerkek, doktorlar ve hastane personeli katıldı.

Programda konuşan Özel Karaman Selçuklu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Doğan; “Öncelikle davetimizi kırmayıp organizasyonumuza ailecek katılımlarınızın, bugünün çok değerli ve Selçuklu Hastanesi için unutulmaz bir gün olmasına katkı sağladığını canı gönülden söylemek isterim. Bu sebeple her birinize katılımınızdan dolayı şahsım ve kurumumuz adına teşekkürlerimi sunarım. Bugünün bizler için çok değerli olmasında birliğimiz, beraberliğimiz ve aile ortamının somutlaşmış bir yansıması olan bu organizasyonumuzun çok önemli bir payı var. Karşımdaki resmin sonucunda doğacak olan samimiyet ve muhabbetin, ileriye yönelik adımlarımızda bizlere güç vereceğini, atacağımız adımlarda güvenle yere basmamızı sağlayacağını ve yapıyor olduğumuz işin sürdürülebilirliğini sürdürülebilir kılacağımıza sebep olacağından eminim.

İnsan sağlığına başta sizlerin vasıtasıyla doğrudan etki ettiğimiz, hastalarımızın öncelikli olarak ailelerini ve sevdiklerini, nitelikli sağlık hizmeti konusunda emanet ettiği dolayısıyla ne suretle olursa olsun eksiksiz bir yaklaşımla insanlara fiziki ve zihinsel olarak dokunmamız gereken çok kıymetli bir iş yapmaktayız. Yapılan araştırmalar sonucunda da görülüyor ki; sunuluyor olan sağlık hizmetleri, dünyanın dört bir yanındaki insanların genel fiziksel ve zihinsel sağlığını ve refahını geliştirmede önemli bir etmen olarak kabul edilmektedir. Bu sürecin oluşmasında en büyük rolü de pek tabii siz değerli hekimlerimiz ve Dünya’nın herhangi bir yerinde aynı özveriyle hizmet üreten meslektaşlarınız sağlamaktasınız. Bundan dolayı kurumumuz içerisinde de bu bilinçle hareket etmekteyiz. Hizmet üretim sürecinin her bir aşamasında temel yapı taşı olarak siz değerli doktorlarımızı görmekte ve hizmet üretim sürecinizin en üretken, en konforlu ve en huzurlu şekilde oluşması için tüm üst ve alt birimlerimizle mücadele etmekteyiz.

Uyguladığınız tedavilerin, hizmet öncesi ve devam süreçlerinde, sizlerin elinde olmadan hastalarımıza olumsuz herhangi bir yansımasının oluşmaması için, hastalarımızın temasta bulunduğu her bir birimimizde en yüksek personel niteliğini sağlamaya çalışmaktayız. Ekip arkadaşlarımızın, görev alanlarında doktor iletişimlerini, hasta memnuniyet detaylarımızı ve genel anlamda katma değerli hizmet üretim süreçlerini eksiksiz tamamlamaları için de yüksek bir efor harcamaktayız. Bu noktada çok ciddi bir istihdam sağlamakla beraber, sağlanan istihdamdaki ekip arkadaşlarımızın çalışma ortamı pozitifliği ve kişisel huzurlarını da kefemize dahil ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz. 

Nitelikli sağlık üretim süreçlerimize ve hekimlerimizin tedavi- takip süreçlerinde memnuniyetin oluşmasına katkı sunan her bir arkadaşımızın da istihdamına vesile olmaya devam edeceğiz. Yönetim olarak temelimizde doktorlarımızın memnuniyeti hassasiyetinin olması ve bu hassasiyeti biraz önce bahsettiğim desteklerle çerçeveliyor olmak bizleri, birbirine bağlı, hedeflerine aynı pencereden bakabilen, hizmetin bütününün zarar görmemesi için birbirinin eksiklerini tolere eden ve en büyük motivasyonu; sağlığına kurumumuz vasıtasıyla ulaşan hasta ve hasta yakınlarına ulaşmak olan çok değerli bir kurum haline getiriyor.

Yılı bitirmek üzere olduğumuz şu günlerde yeni yılla alakalı dileklerimi iletmeden önce, geçmiş olduğumuz yıl ve öncesi süreçle alakalı çok kısa bir şeyler aktarmak isterim. Beraber ortak mücadeleye girdiğimiz ilk zamandan bugüne kadar, biraz önce bahsettiğim aile kavramını en derinden ve en samimi duygularla birbirimize karşı tüm samimiyetimizle gösterdik. Gerek kurumumuzun önemli eşiklerden geçtiği dönemlerde, gerek bütün Dünya’yı başta sağlık olmak üzere finansen de etkileyen pandemi sürecinde, her anlamda çok verimli geçirdiğimiz neredeyse var olan bütün istatistiki kalemlerde kurum rekorlarına ulaştığımız son iki yılımızda, beraberce geleceğe doğru yeni hedefler koymamıza imkan sağlayan güçlenmeye vesile olan bütün emekleriniz için başta sizlere daha sonrasında bu havanın yakalanmasında, görünmeyen kahramanlardan olan değerli ailelerinize ayrı ayrı teşekkürlerimizi şahsım ve kurumum adına sunmaktan gurur duyuyorum. 

Yeni yılın, her birimize ailelerimiz ve sevdiklerimizle beraber sağlık, huzur ve bereket getirmesini dilerim. Umarız ki beraber geçireceğimiz her bir yeni yıl aynı samimiyetimizi, beraberliğimizi ve huzurlu ortamlarımızı beraberinde getirir” dedi.