Yeniden Refah Partisi Seçime 3 Gün Kala Vites Artırdı Foto Galeri: Yeniden Refah Partisi Seçime 3 Gün Kala Vites Artırdı

Yeniden Refah Partisi Karaman milletvekili Adayı Ahmet Taşkıran ve Yeniden Refah Partisi heyeti Seyithasan, Cerit, Burhan, Bucakkışla, Kızık, Salur, Ekinözü, Beydili ve Elmadağı Köylerini ziyaret etti.

Yeniden Refah Partisi Karaman milletvekili adayı Ahmet Taşkıran’ı vatandaşlar büyük bir sevgiyle bağırlarına bastılar.  Vatandaşların şikâyetlerini dinleyen Taşkıran en kısa zamanda çözüleceğini söyledi.

“SORUNLARINIZI BİLİYORUM"

Köy muhtarları ile de köylerin genel sorunlarına değinen Taşkıran, "Sorunlarınız kendi sorunlarımdır. Milli Görüşün meclise girmesiyle İnşallah bütün sorunlarınızı sırayla çözüme kavuşturmaya başlayacağız. Özlenen günler yakındır. sizler üzerinize düşeni yaptıktan sonra artık sıra bizlere gelecek ve ülkemizin daha çok kalkınması için bir dakika durmadan son nefesimize kadar davamız uğruna çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Bunun üzerine vatandaşlar da "Artık milli görüşü mecliste görmek istiyoruz" diyerek Taşkıran’a desteklerini gösterdiler.