Yeniden Refah Partisi Vites Yükseltti Foto Galeri: Yeniden Refah Partisi Vites Yükseltti

"Türkiye'nin geleceği için milli görüş meclise" sloganıyla yola çıkan Ahmet Taşkıran ve Nevzat Akdağ saha çalışmalarında her bir vatandaşı tek tek dinleyip ürettikleri projeleri bıkmadan usanmadan anlatmaya devam ediyor.

Çaldıkları her kapıda tebessümle karşılanan vekil adayları Taşkıran ve Akdağ, Milli Görüşe duyulan özlemi bu şekilde görmeleri çalışmalarında ne kadar doğru yolda olduklarını gösterdi. Son ziyaretlerinde vatandaşlardan ve esnaflardan aldıkları pozitif tepkiler Vekil adaylarının çalışmalarında vites yükseltmesine neden oldu.

Kirişçi mahallesinde esnafları tek tek ziyaret eden Taşkıran ve Akdağ, verdikleri mutlu pozlarla da "Artık Milli Görüşün Zamanı Geldi" mesajını verdiler.

Seçimlere 2 hafta kala iyiden iyiye sahada kendini hissettiren Yeniden Refah Partisi, Milletvekili tanıtımı için girmedik gönül, ziyaret edilmemiş esnaf bırakmamaya kararlı.

İnsanların olumlu tepkileri sebebiyle bağrına bastıkları vekil adayları Taşkıran ve Akdağ, gördükleri ilgiden oldukça memnun. "Bu sefer Erbakan diyoruz" sloganıyla, Yeniden Refah Partisine ve Milli Görüş'e sahip çıkılmasını isteyen Milletvekili Adayı Ahmet Taşkıran "Bu sefer sizleri anlayan, sizinle birlikte büyüyen, sizlerin sırtını sıvazladığınız bir esnaf kardeşinizi, çiftçi kardeşinizi meclise gönderin. Bizlere sahip çıkın" diyerek destek istedi.