Yeniden Refah Partisi " Zamanı Geldi" Diyor Foto Galeri: Yeniden Refah Partisi " Zamanı Geldi" Diyor

28. Dönem Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde seçim çalışmalarına soluksuz devam eden Yeniden Refah Partisinde Taşkıran Mermer sahibi Ahmet Taşkıran çalınmadık kapı bırakmamaya devam ediyor.

Karaman Merkez İmaret mahallesi esnaflarını ziyaret eden Taşkıran, tüm esnafın dertlerini tek tek dinleyerek gerekenin zamanı geldiğinde yapılacağını söyledi.

Özellikle vatandaşlardan özleminin duyulduğu Milli Görüş sevdasını her bir bireye tek tek anlatan Taşkıran yorulmadan usanmadan bütün vatandaşlarla birebir ilgilenip sohbet ediyor. Ülkemizin yaşadığı sıkıntıları gözlemlediklerini ve Milli Görüş sevdasının projelerini herkese anlatan Taşkıran artık mecliste Yeniden Refah Partisinin de olması gerektiğini söyledi

“ZAMANI GELDİ”

Yeniden Refah Partisi'nin saha çalışmaları son sürat devam ederken, halktan görülen teveccüh "Artık zamanı gelmiş" dedirtti.

Yeniden Refah Partisi'nin projeleri, yaklaşımı, halkın dertlerine bakış açısı, ortaya koyduğu samimiyet ve millet menfaatine olan talepleri, vatandaşlar nezdinde büyük ilgi görüyor. Halkın umut kaynağı olarak görülen Yeniden Refah Partisi'nin Milletvekili Adayı Ahmet Taşkıran ve Parti Yöneticileri "Partimize olan ilginin farkındaydık. Ancak yüzlerdeki gülümseme ve samimiyet, sahada gösterilen ilgi bizi daha da etkiledi. Bu millet için ne kadar çalışsak azdır. Her yaptığımız işte, onların güvenini boşa çıkarmama çabamız var. İnşallah "Artık Yeniden Refah Partisi'nin zamanı geldi" diyoruz ve halkımıza layık, onların güvenini boşa çıkarmayan, onlarla hemhal olabilen bir yönetim tarzını uygulayacağımıza söz veriyoruz" şeklinde konuştu.

Yeniden Refah Partisi Karaman Milletvekili adayı Ahmet TAŞKIRAN ve beraberindeki yöneticiler İmaret Mahallesindeki esnafların taleplerini dinleyip çözüm önerilerini sunduktan sonra bölgeden ayrıldılar.