Yeniden Refah Partisi Karaman Milletvekili Adayı Ahmet Taşkıran, gece gündüz demeden dağ bayır dinlemeden seçim çalışmalarına devam ediyor.

Seçime günler kalmasına rağmen canhıraş çalışmalarına devam eden Ahmet Taşkıran, kaybedecek 1 dakika zamanımız yok diyerek seçimin önemine vurgu yaptı. Kendisi de esnaf olan ve özellikle esnafında halini yakından bilen biri olan Taşkıran, bu minvalde özellikle esnaf temsilcileriyle bir araya geliyor.

Mali Müşavirler Odası, Kırmızı Et Üreticileri Birliği, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ve Süt Üreticileri Birliği ziyaretlerinin ardından dur durak bilmeden ziyaretlerine devam eden Taşkıran bu kez de esnaf odalarını ziyaret etti.

Esnaf Kefalet Kooperatifi ve Başkan Cemal Özbay'ı ziyaret eden Taşkıran devamında Marangoz ve Mobilyacılar Odası ve Başkan Şahabettin Koçyiğit ve Madeni Tornacılar ve Kaynakçılar Odası ve Başkan Cemal Özbay'ı ziyaret ederek esnafa umut olmak için var gücüyle çalışacağının sözünü verdi.

Tüm odalarda büyük bir umut ve teveccühle karşılanan Taşkıran, esnafın her zaman ülkenin umudu olduğunu ve bu umut ışığının hiç bir zaman sönmemesi için elinden geleni her zaman yapacağını söyledi.

Oda başkanları; "Esnaf bir vekil adayı çıkmasını memnuniyetle karşıladık" dediler. Karşılıklı hoş sohbetin ardından Taşkıran oda ziyaretlerini tamamladı.