Yeniden Refah Partisinin genel merkezinde gerçekleşen devir teslim görevinde Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Ahmet Taşkıran’a vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.

Plaket takdiminin ardından devir teslim törenine geçildi. Yeniden Refah Partisi yeni Karaman İl Başkanı Mustafa Yeşil oldu.

Yeşil konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Yeniden Refah Partisi Karaman İl Başkanlığına atanmış bulunmaktayım. Bu görevi şahsıma layık gören Milli Görüş Lideri ; Muhterem Genel Başkanımız Sayın Dr. Fatih ERBAKAN bey e sonsuz teşekkürlerimi arz ederim. Öncelikle Karamanımızdan başlayarak , Tüm ülkemizi Hakkettiği değerlere kavuşturmak için Milli görüş geleneğinin halkımızla tam manasıyla tanıştırılması gerektiğini ve bununla beraber; bolluk ve bereketin, Hak ve Adaletin, Ahlak ve Maneviyatın geleceğine inancım tamdır. Milletimizin milli görüşe olan özlemi; Yeniden Refah Partimizi üye sayısı bakımından Türkiye’nin 3. Partisi konumuna getirmiştir. Geçtiğimiz 31 Mart yerel seçimlerinde milletimiz bu özlemini sandıkta da dile getirdi ve muhteşem bir teveccühle partimizi Türkiye’nin 3. Partisi yapmıştır. İnanıyorum ki bu teveccüh katlanarak devam edecek Yeniden Refah Partimizi iktidar yapacaktır ve bununla beraber kazanan Karamanımız olacak, Kazanan Ülkemiz olacak ve tüm dünya Mazlumları olacaktır. Bu vesileyle Tüm milletimizi fikriyle, duruşuyla , eylemleriyle Milli Görüş Ruhunu ve yolunu devam ettiren ,Milli görüşün tek partisi olan Yeniden Refah Partimize Davet ediyorum. Bu zamana kadar bu kutsal görevi üstlenen tüm il başkanlarımıza ve yönetimlerine ayrı ayrı teşekkürler ediyorum Yeni Görevimizin ve yapacağımız çalışmalarımızın hayırlara vesile olması temenni eder, sizleri Allah’a emanet ederim” dedi.