banner877

banner919

banner990

banner957

banner722

15 Önemli İsim Karaman’a Geliyor!

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) tarafından oluşturulan Gastronomi İhtisas Komitesi, “Elma Kültür Yolu Tanıtım Turu” projesi kapsamında Karaman’ı ziyaret edecekler.

YEREL 11.05.2022, 14:51 11.05.2022, 17:33
513
15 Önemli İsim Karaman’a Geliyor!
banner762

Yerli ile yabancı turistlere ve sunulabilir gastronomiye yönelik ürünlerin ön plana çıkması amacıyla Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) tarafından hayata geçirilen “Elma Kültür Yolu Tanıtım Turu” projesi kapsamında 15 önemli isimden oluşan Gastronomi İhtisas Komitesi, Karaman’a ziyarette bulunacaklar.

Karaman’ın gastronomi değerlerini öne çıkarmak ve yerli elmanın tanıtımının önemine dikkat çekmek amacı ile hazırlanan projede TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Bilir ve beraberindeki heyet, 14 Mayıs Cumartesi günü Karaman’a gelecek.

Burada Çatalhöyük Neolitik Kenti ziyaret edecek olan heyet, ziyaretlerinin ardından Karaman’daki elma bahçelerini gezecekler. Bahçe ziyaretlerinin ardından elma fabrikalarında ziyaret gerçekleştirecek olan heyet burada Karaman’ın elmasından üretilen ürünleri tadacaklar. Kent merkezinde düzenlenecek olan panoramik geziye katılacak olan heyet, günün sonunda Tartan Konağı içinde Taşkale Seyirlik Ekibi ile buluşacak.

Heyet, 15 Mayıs Pazar günü Niğde’ye yola çıkarak 16 Mayıs Pazartesi günü de Adana’yı ziyaret edecek.

Program esnasında ATV canlı yayın ekibinin canlı yayın yapacağı öğrenildi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 30 Kasım 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@