banner877

banner919

banner928

banner990

banner957

banner722

6 Yaşında İl Millî Eğitim Müdürü Oldu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yapılan temsili makam değişiminde İl Millî Eğitim Müdürlüğü makamına Gevher Hatun Anaokulu öğrencisi Hasan Selim Bağcı oturdu.

YEREL 22.04.2022, 13:35 22.04.2022, 13:37
733
6 Yaşında İl Millî Eğitim Müdürü Oldu
banner762

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Mehmet Çalışkan, İl Millî Eğitim Müdürlüğü makamını temsili olarak Gevher Hatun Anaokulu öğrencisi 6 yaşındaki Hasan Selim Bağcı’ya devretti.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü makamına gelen Gevher Hatun Anaokulunun öğrencileri bayramlarını coşkuyla kutlarken İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan minik öğrencileri kapıda karşıladı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile temsili olarak İl Millî Eğitim Müdürü olan 6 yaşındaki Hasan Selim Bağcı, öğretmenlerini ve öğretmenlik mesleğini çok sevdiğini belirterek gelecekte iyi bir öğretmen olmak için derslerine çok çalışacağını ifade etti.

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, temsili olarak İl Millî Eğitim Müdürlüğü koltuğuna oturan Gevher Hatun Anaokulu öğrencisi Hasan Selim Bağcı'nın nezdinde tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

Etkinlik kapsamında İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları Abdurrahman Kurt ve İsmail Kılınç’ı da ziyaret eden minik öğrenciler şiirler okuyarak il milli eğitim müdürlüğü çalışanlarının hediyeleriyle bayramın tadını doyasıya çıkarttılar.

Ziyaretler, günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 07 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@