banner877

banner919

banner928

banner957

banner975

banner722

Abdulkadir Karaduman Karaman’a Geliyor

Saadet Partisi Konya Milletvekilli Abdulkadir Karaduman, Saadet Partisi Karaman il Teşkilatı’nın düzenleyeceği Genişletilmiş İl Divan Toplantısı’na konuşmacı olarak katılacak.

YEREL 23.06.2022, 15:38
108
Abdulkadir Karaduman Karaman’a Geliyor
banner762

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Saadet Partisi Karaman İl Başkanı Yasim Koz, “Saadet Partisi olarak İl ve İlçe yönetim toplantılarının bütün illerde düzenli olarak yapılması çok yerleşmiş bir teamüldür. Türkiye genelinde tüm il ve ilçe teşkilatları seçim dönemi olsun veya olmasın fark etmeksizin Kadın Kolları ve Gençlik Kollarıda  dâhil olmak üzere haftada bir düzenli olarak toplanır.

Güncel siyasi konuları müzakere eder ve faaliyetlerini planlar , denetimini sağlar. Ayrıca Saadet Partisi olarak her ay il ve ilçe divan toplantıları Kadın Kolları ve Gençlik Kollarınında katılımıyla düzenli olarak yapmaktayız. Bazı il divan toplantılarımızı ise üyelerimize ve dışa açık olarak “Genişletilmiş İl Divan Toplantısı” olarak yapmaktayız. Bu ay yapacağımız il divan toplantımızı 25 Haziran 2022 Cumartesi akşamı saat 21:00’da belediye iş hanı Teras kattaki yeni il binamızda Saadet Partisi Konya Milletvekilimiz Sn. Abdülkadir Karaduman beyin katılımlarıyla gerçekleştireceğiz.

Milletvekilimiz güncel siyasi konulara, meclisteki çalışmalarına ilişkin katılımcılara bilgi verecektir.

Sn. Milletvekilimiz aynı zamanda Saadet Partisi Genel Merkez Gençlik Kolları Genel Başkanı olduğu için Gençlik Kollarının çalışmaları hakkında bizleri bilgilendirecektir. Bizlerde Karaman teşkilatı olarak yürüttüğümüz teşkilat çalışmaları ve faaliyetlerimiz hakkında , Karaman’ımızın ve yöremizin sorunları hakkında Sn. Milletvekilimize bilgi paylaşımı yapacağız.

Tüm halkımızı ve gönüldaşlarımızı Genişletilmiş İl Divan Toplantımıza bekliyoruz” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 02 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@