banner877

banner919

banner928

banner927

banner938

banner722

AGD Büyük Buluşmaya Hazırlanıyor

Anadolu Gençlik Derneği Karaman İl Temsilcileri Mustafa Akgündüz ve Muhammet Özcan Karaman Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Ziyarette Akgündüz, AGD'nin 47. dönem faaliyetlerinin başladığını ifade etti.

YEREL 27.11.2021, 20:21 27.11.2021, 20:33
339
AGD Büyük Buluşmaya Hazırlanıyor
banner762

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Karaman İl Temsilcileri Mustafa Akgündüz ve Muhammet Özcan, Karaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Önder Demirkollu’yu makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Akgündüz ve Özcan Anadolu Gençlik Derneği’nin çalışmaları hakkında Başkan Demirkollu’ya bilgiler verdi.

Anadolu Gençlik Derneği, gençliği merkeze alan çalışmalarına 47. Yılında devam ettiğini ifade eden Akgündüz şunları kaydetti:

“Dernekte gençlik çalışmaları ortaokul, lise, üniversite komisyonları ile ayrı ayrı yürütülüyor ve her bir komisyonun kendi çalışma takvimi var. Ortaokul öğrencileri Kâşif Grupları olarak Cumartesi günleri öğle namazı öncesi dernekte buluşuyor. Kâşif Grupları Kur’an, Hâdis, İlmihâl, Peygamberimizin (SAV) hayatı, gibi dersler yanında Robotik Kodlama, İzcilik, piknik, dijital/online oyunlar, kültür gezileri gibi faaliyetler de yapıyor.

Spor komisyonu bünyesindeki İzcilik faaliyetleri ise bu yıl başladı ve izcilik lisansı alan öğrenciler dernekte başlayan çalışmalarına doğada ve Karaman'ın değişik noktalarında devam edecekler. Lise öğrencileri ise Karavan Gruplarında kitap tahlili, doğa yürüyüşleri, kamp faaliyetleri yapıyor ve üniversiteye hazırlanan öğrencilere rehberlik ve danışmanlık desteği veriliyor.

Dernek üniversite öğrencilerine ise İlk adım Kampları, Kantin Buluşmaları gibi çalışmalarla ulaşıyor.

Anadolu Gençlik Derneği yetkilileri salgın nedeniyle geçen yıl online yapılan Mekke’nin Fethi programını bu yıl yine salonda gerçekleştireceklerini belirterek tüm Karamanlıları şimdiden programa davet ettiklerini belirtiler.

Dernek çalışmaları hakkında bilgi almak ve faaliyetlere katılmak için 0 544 338 6070 nolu telefondan bilgi alınabilir.”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Demirkollu ziyaretlerinden dolayı Akgündüz ve Özcan’a teşekkür etti.

Akgündüz ve Özcan’ın Başkan Demirkollu’ya hediye takdiminin ardından ziyaret çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 16 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@