banner877

banner919

banner928

banner990

banner957

banner722

Akkoyun: “Sizler Bizim Geleceğimizsiniz”

Karaman Valisi Tuncay Akkoyun, hafta sonu mesaisinde Gençlik Merkezine bir ziyarette bulunarak burada kurs gören gençlerle bir araya geldi.

YEREL 12.06.2022, 11:29 12.06.2022, 11:33
158
Akkoyun: “Sizler Bizim Geleceğimizsiniz”
banner762

Karaman Valisi Tuncay Akkoyun, Gençlik Merkezinde çeşitli alanlarda kurs gören gençlerle buluşarak bir süre sohbet etti.

“SİZLER BİZİM GELECEĞİMİZSİNİZ”

Gençlerin yarınlarımız olduğunu ifade eden Vali Akkoyun, “Sizler bizim geleceğimizsiniz. Bugün sizlerle birlikte olmak ve sizlerle sohbet etmek bizim için çok önemli. Sizler gelecek yıllarda ülkemizi, üreteceğiniz eserlerle daha ileriye götüreceksiniz” diyerek, devlet olarak gereken her türlü desteğin sağlanacağını belirtti.

“MİLLÎ VE MANEVİ DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKIN”

Vali Akkoyun, gençlerimizin kendilerini her alanda geliştirirken, millî ve manevî değerlerine sahip çıkmaları gerektiğine dikkat çekerek, “Sizlerden geleceğimize sahip çıkmanızı, millî ve manevî değerlerine bağlı, vatanını ve milletini seven ve bu uğurda çalışan ve üreten bireyler olmanızı istiyoruz.” dedi.

Daha sonra Vali Akkoyun, gençlerin hayallerini gerçekleştirirken tarihî ve kültürel bağlarını koparmamalarını, tarihini bilen ve geleceğini inşa ederken tarih bilincine sahip olarak, geçmiş ve gelecek arasında köprü kurarak ülkemizi en üst seviyelere taşımalarını kendilerinden istedi.

“AHLAKLI VE ERDEMLİ İNSANLAR OLMANIZI İSTİYORUZ”

Vali Akkoyun, gençlerle sohbetin devamında “Ahlaklı ve erdemli insanlar olmanızı istiyoruz. Büyüklerinize saygılı, küçüklerinize karşı sevgi dolu olmanızı, merhametli, vicdanlı, ahlaklı ve çalışkan insanlar olmanızı istiyoruz.” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 07 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@