banner597

Alo170 7 Yaşında

ALO170 Çağrı Merkezi kuruluşunun 7. yıl dönümünü SGK İl Müdürü Serdar Fındık, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Kenan Ateş ve ALO170 çalışanlarının katılımıyla kutlandı.

banner491
Alo170 7 Yaşında
banner567

Kutlamada ALO170’in kurulduğu 2010 yılından itibaren yaptığı faaliyetler ve üstlendiği rollere değinildi. Çalışma Bakanlığı İletişim Merkezi treninin lokomotifi olarak 50 kişi ile göreve başlayan Karaman Lokasyonunu Şanlıurfa, Sivas, Kütahya, Ankara, Trabzon, Bayburt ve Muş’unda bulunduğu; Türkiye’nin 8 farklı ilindeki kurulan lokasyonları da bünyesine katarak hizmet vermeye devam ediyor. 1.135 kişilik dev bir aile ile yedi yıl içerisinde milyonlarca vatandaşa SGK, İŞKUR, ÇSGB, MYK konularında hizmet vermiş ve vermeye devam ediyor. Çalışma hayatını önemli ölçüde etkileyen (Kayıt dışı İstihdam, Eksik Prim Yatırma, Fazla Mesai Ücretlerinin Ödenmemesi vb.) konularda işçilerin sorunlarına çözüm noktasında ihbar-şikayetleri alarak ilgili denetim birimlerine yönlendirme yapmaktadır.

7. yıl kutlamasına; konukların katılımıyla düzenlenen çekilişlerle, çalışanlara çeşitli hediyeler verilerek ve ikramlar yapılarak devam edildi.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner600

banner590

banner591