banner877

banner919

banner990

banner957

banner722

Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Karaman Valisi Tuncay Akkoyun başkanlığında Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı gerçekleştirilerek bağımlılıkla mücadele konusunda yapılacak çalışmalar ve alınacak tedbirler değerlendirildi.

YEREL 25.11.2022, 18:01
143
Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi
banner762

Toplantıda ilgili kurumlar tarafından sunumlar gerçekleştirilip, kurum amirleri ve akademisyenler konu ile ilgili görüşlerini ve değerlendirmelerini paylaştılar.

Bağımlılığın her türlüsüne karşı mücadele edilmesinin altını çizen Vali Tuncay Akkoyun, her bir kurumumuza çok önemli görevler düştüğünü belirterek bütün kurumlarımızın bağımlılıkla mücadele konusunda gayretle ve özveriyle çalışması gerektiğini vurguladı.

"Hiçbir gencimizin ve vatandaşımızın bağımlılık tehlikesine bulaşmaması adına her türlü tedbiri almalıyız." diyen Vali Akkoyun, bağımlılıkla mücadele ile ilgili önleyici çalışmaların önemine dikkat çekti.

Toplantıda bağımlılıkla mücadele konusunda yapılması gereken çalışmalarla ilgili, Bağımlılıkla Mücadele Yüksek Kurulu kararları doğrultusunda 11 madde halinde karar alındı.

Toplantıya Belediye Başkan V. Eyüp Hüsamettin Aslan, Cumhuriyet Başsavcısı Ali İhsan Akdoğan, Rektör Yrd. Prof. Dr. Dursun Odabaşı, kurum amirleri, akademisyenler ve STK temsilcileri katıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 04 Aralık 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@