banner877

banner919

banner990

banner957

banner722

Bağımlılıkla Mücadele ve Farkındalık Eğitimleri Devam Ediyor

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından antrenör ve sporculara yönelik düzenlenen bağımlılıkla mücadele ve farkındalık eğitimleri devam ediyor.

YEREL 01.11.2022, 15:59 01.11.2022, 16:01
175
Bağımlılıkla Mücadele ve Farkındalık Eğitimleri Devam Ediyor
banner762

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından spor kurslarına katılan gençlere yönelik düzenlenen bağımlılıkla mücadele eğitimleri kurum psikoloğu Merve Özmen gözetiminde devam ediyor.

Karaman’da uyuşturucunun zararlarına ilişkin bir farkındalık uyandırabilmek, koruyucu ve önleyici çalışmalar olarak da sporcu gençlerin uyuşturucu ve diğer bağımlılık türlerinden uzak durmalarını sağlamak amacıyla Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde görev yapan antrenörlere ve yaz-kış spor okullarına katılan sporculara yönelik bağımlılıkla mücadele ve farkındalık eğitimleri veriliyor. Bağımlıkla mücadele eğitimleri kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü psikologlarından Merve Özmen tarafından atletizm ve judo kurslarına katılan 35 sporcuya bağımlılıkla mücadele eğitimi verildi.

Eğitimlerin her ay düzenli olarak gerçekleştirileceğini belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, “Hey yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz madde bağımlılığı ve farkındalık eğitimlerimize bu yıl da devam ediyoruz. Çocuk ve gençlerimizi, bağımlılık yapan maddelerden korumak ve önleyici her türlü tedbiri almak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gençleri bağımlılığın hiçbir türüne teslim etmeyeceğiz. Çünkü bu bizim kırmızıçizgimizdir. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak gençlerimizi madde bağımlılığına karşı bilinçlendirme konusunda aktif rol oynamaya devam edeceğiz. “

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 27 Kasım 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@