banner464

Başarı Ekip İşidir

AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı Başkan Çalışkan’ı Ziyaret Etti

Başarı Ekip İşidir

AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı Başkan Çalışkan’ı Ziyaret Etti

29 Nisan 2014 Salı 15:00
786 Okunma
Başarı Ekip İşidir
AK Parti Karaman Merkez İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ı makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çalışkan, başarının bir ekip işi olduğunu söyledi. Konuşmasına devam eden başkan Çalışkan şunları kaydetti. 
“Seçim sürecinde Merkez İlçe teşkilatımızın gayretli çalışmaları, başarımızın en önemli etkenlerinden birisidir. Sistemli ve koordineli bir şekilde yürütülen her çalışma mutlaka başarıya ulaşıyor. Belediyecilik hizmetlerinde de önümüzdeki 5 yıl boyunca toplumumuzu oluşturan bütün mekanizmalarla koordineli ve sistemli çalışmak sureti ile Karamanımızın büyümesi ve gelişmesi için çalışacağız. Bu başarıyı sağlamak için, herkesin taşın altına elini koyması lazım. Herhangi bir görüş ve ideoloji farklılığı gözetmeksizin, Karaman’ın tamamını kucaklayan bir yönetim tarzı ile bu güzide şehri hak ettiği yere hep birlikte taşıyacağız. Bir kez daha ziyaretinizden ve güzel temennilerinizden dolayı hepinize teşekkür ederim.”
Son Güncelleme: 30.04.2014 10:43
Yorumlar