banner597

Başkan Alkan, Tebrik Mesajı Yayınladı

KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan, Türkiye’nin ikinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasına giren Karamanlı firmaları tebrik etti.

banner491
Başkan Alkan, Tebrik Mesajı Yayınladı
banner567

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan “Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” arasına giren Karamanlı firmalarımız Şimşek Bisküvi A.Ş, Anı Bisküvi A.Ş, ve Modern Çikolata A.Ş'yi  tebrik ederek teşekkür mesajı yayımladı.

Alkan mesajında; "İstanbul Sanayi Odası tarafından yaptırılan; 2017 Yılı araştırmasına göre Türkiye'nin  İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında Şimşek  Bisküvi Gıda San. ve Tic. A.Ş  44. sırada, Anı Bisküvi, Gıda ve San. A.Ş 46. sırada ve Modern Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş  72. sırada yer almıştır.

Karamanlı Sanayicilerimizin Türkiye'nin İkinci  500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında yer alması  bizleri gururlandırmıştır. Karaman Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu başarıda emeği geçen Firmalarımızın yetkililerini ve çalışanlarını  tebrik eder; gelecek yıllarda daha üst sıralarda yer almalarını ve başarılarının  devamını temenni ederim." ifadelerine yer verdi.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner600

banner590

banner591