banner877

banner919

banner928

banner927

banner938

banner722

Başkan Demirkollu: “Milletimizin Düşüncelerine Ses Olmaktayız”

Karaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Önder Demirkollu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

YEREL 09.01.2022, 15:54
331
Başkan Demirkollu: “Milletimizin Düşüncelerine Ses Olmaktayız”
banner762

Karaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Önder Demirkollu, meslektaşlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Demirkollu, yayınladığı mesajında: “Gazetecilik, fedakârlık ve sorumluluk isteyen zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Kamu yararına hizmet yapmakta olan biz gazeteciler, ülkemizin geleceği ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda ilkeli, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen, bu yönümüzle milletimizin duygularına tercüman, düşüncelerine ses olmaktayız.

Gazetecilik mesleğinin haber verme, denetim, eleştiri, eğitim, eğlendirme ve kamuoyu oluşturma gibi çok önemli işlevleri vardır. Gazetecilik, her koşulda gerektirdiği dinamizm ve fedakarlığıyla icrası zor nadide mesleklerden birisidir.

Bütün basın emekçilerimizin 10 Ocak Gazeteciler Günü kutlu olsun. Bu önemli gün vesilesiyle bütün meslektaşlarıma huzurlu, mutlu ve başarılı bir meslek hayatı diliyor, görevlerini fedakarca yerine getirirken hayatlarını kaybeden basın mensuplarımıza da Allah’tan rahmet dilerim” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 24 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@