banner597

Başkan Kapar’ın Ramazan Ayı Mesajı

Karaman İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

banner491
Başkan Kapar’ın Ramazan Ayı Mesajı
banner567

Başkan Adem Kapar, Ramazan'ın Aziz Milletimize, Ülkemize, Dünyaya ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diledi.

Başkan Kapar mesajında: 11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif'in, Müslümanların özlemle beklediği bir ay olduğunu belirterek, Karamanlı hemşerilerinin ve tüm İslam Aleminin mübarek Ramazan ayını kutladı.

Ramazan-ı Şerif'in insanlar arasındaki birlik ve beraberlik bağlarının güçlenmesine büyük katkı sağlayacağını ifade eden Kapar, şöyle devam etti: "11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayına ulaşmış olmanın huzurunu yaşıyoruz. Bu Mübarek ayda bir yandan oruçlarımızı tutup Cenab-ı Allah’a kulluk vazifemizi yerine getirirken diğer yandan yardıma muhtaç kardeşlerimizin kapılarını çalma ve onları hatırlama imkanı da elde ediyoruz.

Dargınlıkları bir kenara bırakıp barışmayı, bölünmeyi bir kenara bırakıp bütünleşmeyi düşünmemiz gereken en mübarek aydır Ramazan. Rahmet, mağfiret ve bereket mevsimi olan bu kutsal ayda halkımızın yardım yaparak, bağışta bulunarak, dua ederek, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızla dayanışma içinde olacağına can-ı gönülden inanıyorum. Ramazanın Karamanımıza, ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 15:52
banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner600

banner590

banner601