banner877

banner919

banner928

banner990

banner957

banner722

Başkan Zorlu’nun Dünya Kadınlar Günü Mesaj

Ermenek Belediye Başkanı Atila Zorlu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle kutlama mesajı yayımladı.

YEREL 07.03.2020, 13:52
475
Başkan Zorlu’nun Dünya Kadınlar Günü Mesaj
banner762


“Toplumun bütün bireyleri olarak şiddet olgusu ile mücadele etmeli ve kadınlarımıza karşı sevgi, saygı, hoşgörü ve anlayışla davranmayı insani bir gereklilik olarak görmeliyiz diyen Belediye Başkanımız Atila Zorlu;
Elbette ki kadının hakkını bir güne sığdırmak mümkün değildir. Hayatımızın doğumdan ölüme kadar her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren, annelik rolüyle yeni nesillere şekil veren fedakâr kadınlarımıza yapılan yatırım, geleceğe yapılan hayati yatırımdır.
Bu nedenle çocukluğumuzdan itibaren ilk öğretmen olarak yaşamımızda rol alan kadınlarımızın eğitilmesi için geleceğimizin anne adayı olan kız çocuklarımızın okutulması önem arz etmektedir. İçinde bulunduğumuz şartlar ne olursa olsun, kadınlarımızın hedefi daima gelişim, değişim ve ilerleme olmalıdır.
Bu vesileyle kadına yönelik her türlü ayrımcılığın kalktığı, özellikle bir insanlık suçu olan kadına şiddetin son bulduğu, kadınlarımızın başarıları ile konuşulduğu ve hak ettiği değerin gösterildiği nice Kadınlar Gününü kutlamak ümidiyle bütün kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günlerini kutluyor, saygılar sunuyorum” dedi.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 06 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@