banner629

Başkanlardan Başyayla Çıkarması

Ak Parti İl Başkanı Abidin ÇAĞLAYAN ve İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR, ziyaretlerine Başyayla ile devam ettiler.

banner491
Başkanlardan Başyayla Çıkarması
banner567

Başyayla İl Genel Meclisi Üyeleri Abdülkadir Ateş ve Mehmet Ali Okudan’ın da eşlik ettiği programda Başkanlar ilk ziyaretlerini Belediye Başkanlığına yaptılar. Belediye Başkanı Ahmet İpek ve Belediye Meclis üyelerine, İl Genel Meclisi üyelerine ve teşkilat mensuplarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyaretlerine Kaymakam Emrah Uzun’u ziyaret ederek devam eden Çağlayan ve Kapar, İlçemizin sorunlarını Kaymakam Uzun ve Belediye Başkanı İpek ile birlikte değerlendirdiklerini belirttiler.

Ziyaretlerine Belediye Başkanı Ahmet İpek, AK Parti Başyayla İlçe Başkanı Mustafa Canlı, İl Genel Meclisi Üyeleri Abdülkadir Ateş ve Mehmet Ali Okudan ile birlikte Başyayla İlçemizin köyleri ile devam eden Çağlayan ve Kapar, Kışla-Üzümlü-Bozyaka ve Büyük Karapınar Köylerini ziyaret ettiler.

Köy Muhtarları, vatandaşlar ve esnaflar ile bir araya gelerek köylerin sorunlarını dinleyip değerlendiren ve sohbet eden Çağlayan ve Kapar misafirperverlikleri için teşekkür ederek İlçeden ayrılırken ziyaretlerin süreceğini belirttiler.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2019, 10:23

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner644

banner612

banner590