banner877

banner919

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

“Bir Kap, Bir Kalp” Projesi, İhtiyaç Sahibi Ailelerin İftar Sofrasını Süsleyecek

Beşir Derneği Karaman Şube Başkanı Op. Dr. Yaşar Işıklı, dernek olarak başlatmış oldukları “Bir Kap, Bir Kalp” projesinin amacının Ramazan ayında dar gelirli ailelerin sıcak yemek ihtiyacını karşılamak olduğunu söyledi.

YEREL 09.03.2022, 21:05
522
“Bir Kap, Bir Kalp” Projesi, İhtiyaç Sahibi Ailelerin İftar Sofrasını Süsleyecek
banner762

Beşir Derneği Karaman Şube Başkanı Op. Dr. Yaşar Işıklı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Karaman Gazeteciler Cemiyetine ziyarette bulundular. Gerçekleşen ziyarette derneğin yurt içi ve yurt dışı faaliyetleri hakkında Karaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Önder Demirkollu’ya bilgiler veren Işıklı, ihtiyaç sahibi insanlara barınma, eğitim, gıda, giyim ve sağlık yardımları yaptıklarını söyledi. Dernek olarak hayata geçirmiş oldukları birçok projeden de bahseden Işıklı, tamamen gönüllülük esasıyla ihtiyaç sahibi insanların yardımına koşuklarını ifade etti.

Işıklı, başlatmış oldukları “Bir Kap, Bir Kalp” projesinin Ramazan ayında dar gelirli ailelerin sıcak yemek ihtiyacını karşılamak olduğunu dile getirdi.

Başlatılan projeyle ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmak isteyen hayırseverlerle köprü olduklarının altını çizen Işıklı, “Ramazan ayında dar gelirli ailelerin sıcak yemek ihtiyacını karşılamak ve bu konuda toplumda farkındalık oluşturmak amacıyla başlattığımız "Bir Kap Bir Kalp" projesiyle, ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmak isteyen hayırseverlere köprü oluyoruz. Bu Ramazan ayında da “Bir Kap Bir Kalp" projemiz ile sizlerin hayrına, binlerce mahzun ve mahcup yüzlerde tebessüme vesile olacağız.

Ramazan boyunca her akşam iftardan önce titiz bir çalışmayla tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelerin kapısını çalarak, hayırseverler tarafından hazırlanan çeşitli sıcak yemekleri, bekleyen sofralara yetiştiriyoruz. "Bir Kap Bir Kalp" projesiyle hayırseverlerden alınan bağış yemekleri, iftar vaktinde, dar gelirli ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Demirkollu da Işıklı ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerin çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 06 Aralık 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@