banner877

banner919

banner990

banner957

banner722

Bölgesel Epe Açık Turnuvasında Heyecan Sona Erdi

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde düzenlenen U10-U12-U14 Bölgesel Epe Açık ve Gençler Kılıç Açık Turnuvaları son gün yapılan karşılaşmaların ardından sona erdi.

YEREL 03.10.2022, 09:19 03.10.2022, 09:20
128
Bölgesel Epe Açık Turnuvasında Heyecan Sona Erdi
banner762

Türkiye Eskrim Federasyonu 2022 yılı faaliyet programında yer alan U10-U12-U14 Bölgesel Epe Açık ve Gençler Kılıç Açık Turnuvaları Merkez Spor Salonu’nda yapılan son gün karşılaşmaların ardından sona erdi. 2 gün boyunca devam eden ve yaklaşık 200 sporcunun mücadele ettiği müsabakaların son gününde Karaman Valisi Tuncay Akkoyun’da karşılaşmaları yakından takip ederek, sporcuların heyecanına ortak oldu.

Müsabakaların son gününde U14-U10 erkekler ve U12 kızlar epe ile gençler kılıç açık turnuvalarında dereceye giren isimler ise şöyle oldu;

U14 ERKEKLER EPE

1-Hilmi Doruk Erdoğan (Konya Eskrim SK)

2-Osman Mammadov (Alanya SK)

3-Anri Zoidze

3-Andria Zoidze

5-Alp Tardu Karaçor (Konya Eskrim SK)

6-Daniil Taraskin

7-Elisei Andreev

8-Galip Buğra Kayacık (Ekici Eskrim SK)

U10 ERKEKLER EPE

1-Levan Diasamidze

2-Alp Deniz Öner (Alanya SK)

3-Mehmet Fatih Küçükkalaycı (Efsane Eskrim SK)

3-Hüseyin Rüzgar Güler (Alanya SK)

5-Arel Deniz Aydoğan (Alanya SK)

6-Egor Antonov 

U12 KIZLAR EPE

1-Ece Su Köroğulları (Alanya SK)

2-Ailin Abisheva

3-Sezin Uyanık (Alanya SK)

3-İkranur Yılmaz (Efsane Eskrim SK)

5-Daria Danila     

6-Elif Nilhan Salur (Konya Eskrim SK)

7-Beren Memişoğlu (Alanya SK)

8-Zeynep Naz Öztürk (Ekici Eskrim SK)

GENÇ ERKEKLER KILIÇ

1-Enes Talha Kalender (Anka Eskrim SK)

2-Muhammed Furkan Kalender (Anka Eskrim SK)

3-Tolga Aslan (Barış Övünç GSK)

3-Furkan Yaman (Anka Eskrim SK)

GENÇ KADINLAR KILIÇ

1-Nisanur Erbil (Samsun B.B. GSK)

2-Pınar Miray Şişik (Parat Ripost SK)

3-Tuğçe Rana Kaya (Ankara ferdi)

3-Alara Çermen (Pars Eskrim GSK)

Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları Karaman Valisi Tuncay Akkoyun, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, müsabaka gözlemcisi Uluslararası Hakem Abdussamet Arslan ve TEF TOHM Koordinatörü Kenan Gönder tarafından verildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 30 Kasım 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@