banner877

banner919

banner928

banner957

banner975

banner722

Bu Stant Annelerin Bir Numaralı Gözdesi

Danış Kitabevi’nde çocuk gelişimi için yararlı kitaplardan oluşturulan stant,  anne ve anne adaylarının bir numaralı gözdesi haline geldi.

YEREL 03.03.2022, 14:39 03.03.2022, 14:45
506
Bu Stant Annelerin Bir Numaralı Gözdesi
banner762

2 ile 4 yaş grubu arasındaki çocuklara yönelik oluşturulan stantta ile çocuk gelişimi için yararlı çok sayıda kitap anne ve anne adaylarına sunuluyor. Özellikle okumayı öğrenen çocukların yaratıcılık ve öğrenme isteğini geliştiren kitaplar açılan stantta sergileniyor.

Danış Kitabevi olarak çocuk gelişimine katkı sağlamak amacıyla stant kurduklarını anlatan Esra Çiçek, küçük yaştaki çocukları kitap okumaya teşvik etmenin bilgi sevgisini ve öğrenme isteğini geliştireceğini anlattı.

Stantta çocukların ilgisini çekecek üç boyutlu gibi birçok çeşit kitaba yer verdiklerini dile getiren Çiçek şunları kaydetti:

“Anne adayları ve anneler için hazırlanmış standımızda çocuk gelişimi ve eğitime Danış Kitabevi olarak katkı sağlamayı amaçladık. Okumak ruhu büyütür, okumak maceralara ve masallara dahil olmaktır. Küçük yaşlardan itibaren okumayı öğrenen çocuklar yaratıcılık ve öğrenme isteği geliştirir. Bu yüzden okumayı teşvik etmek küçüklerde bilgi sevgisini geliştirmeye yardımcı olur.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 28 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@