banner877

banner919

banner998

banner995

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

Çağlayan YKS’ye Girecek Öğrencilere Başarılar Diledi

AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan, hafta sonu yapılacak olan Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına girecek olan öğrencilere başarılar diledi.

YEREL 25.06.2021, 08:52
115
Çağlayan YKS’ye Girecek Öğrencilere Başarılar Diledi
banner762

İl Başkanı Abidin Çağlayan, yaptığı açıklamasında: “Öğrenci kardeşlerimiz bütün bir yıl emek ve çaba göstererek bu sınava hazırlanmış, hayatlarını şekillendirecek olan bu sınav için aileleri ile birlikte gereken fedakârlığı göstermişlerdir. Şimdi bu emeğin karşılığını alma vakti gelmiş, gereken başarıyı yakalamak için var gücünüzle sınavın stresinin sizi etkilemesine imkân vermeden başarıya doğru koşma vaktidir.

Sevgili gençler, bu hafta sonu yapılacak olan YKS ‘de sizlere başarılar dilerim. Ülkemizin geleceğini sizler inşa edeceksiniz. Allah zihin açıklığı versin. Aldığınız sonuç ne olursa olsun bizler sizlerin daha iyisini yapabileceğinizi her zaman biliyor, hayatınızı şekillendirecek olan yolun sizleri en güzel yere çıkaracağını ümit ediyoruz. Değerli velilerimiz, evlatlarımızın gireceği sınavda sonuç ne olursa olsun onlara destek olmayı sürdürelim. Unutmayalım ki onlar dört şıktan çok daha önemli.

Bu duygu ve düşüncelerle sınava girecek öğrenci kardeşlerimize, ailelerimize, öğretmenlerimize hafta sonunda yapılacak olan sınav için kolaylıklar diliyor, her şeyin gönüllerince olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 29 Eylül 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@