banner877

banner919

banner928

banner990

banner957

banner722

ÇESODER Yönetiminden Canan Akkoyun’a Ziyaret

Çocuk Evleri Sosyal Gelişim Derneği Genel Başkanı Ali İmran Aksu ve beraberindeki dernek yönetimi Karaman Valisi Tuncay Akkoyun’un eşi Canan Akkoyun’u ziyaret ettiler.

YEREL 15.06.2022, 17:54
724
ÇESODER Yönetiminden Canan Akkoyun’a Ziyaret
banner762

Devlet himayesinde koruma altında kalan çocuk ve gençler ile bu kuruluşlardan ayrılmış olan bireyler ve toplum dinamiklerinin güçlenmesine yönelik ihtiyaç duyulan her türlü alanda faaliyetlerde bulunmak amacıyla kurulan Çocuk Evleri Sosyal Gelişim Derneği Genel Başkanı Ali İmran Aksu başkanlığında dernek yönetimi ile birlikte Karaman Valisi Tuncay Akkoyun’un eşi Canan Akkoyun hanımefendiyi Valilik konağında ziyaret etti.

Dernek hakkında Hanımefendi Akkoyun’a bilgi aktaran Aksu, derneğinin kuruluş amaçları kapsamında devletimizin sunmuş olduğu sosyal hizmet modellerinde koruma altında  kalan çocuk ve gençlere yönelik gelişim ve sosyalleşme açısından eğitsel, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler düzenlediklerini, ayrıca reşit olarak kuruluştan ayrılmış olan gençlere yönelik bakım sonrası izleme ve rehberlik çalışmaları ile kamuda istihdamı gerçekleşen kuruluş gençlerine yönelik uyum süreçlerine destek olmak için mevzuat, protokol, görgü ve nezaket kuralları, iş bilincinin kazandırılması, etkili iletişim, öfke kontrolü, gelir-gider dengesinin iş ve sosyal hayata etkisi vb. konularda da eğitimler verilmesi yönünde çalışma yaptıklarını söyledi.  

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Hanımefendi Akkoyun, amaca yönelik gerçekleştirilecek olan proje ve faaliyetlere her türlü desteği verebileceğini ifade ederek dernek başkanı Aksu ve yönetim kurulu üyelerine başarı ve kolaylıklar diledi.                            

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 07 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@