banner877

banner919

banner928

banner957

banner975

banner722

ÇESODER Yönetiminden Vali Tuncay Akkoyun’a Ziyaret

Çocuk Evleri Sosyal Gelişim Derneği (ÇESODER) Başkanı Ali İmran Aksu, dernek yönetimi ile birlikte Karaman Valisi Tuncay Akkoyun’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

YEREL 23.06.2022, 12:05
531
ÇESODER Yönetiminden Vali Tuncay Akkoyun’a Ziyaret
banner762

Dernek hakkında Vali Akkoyun’a bilgi aktaran Aksu, Kuruluş amaçları kapsamında devletin sunmuş olduğu sosyal hizmet modellerinde koruma altında  kalan çocuk ve gençlere yönelik gelişim ve sosyalleşme açısından eğitsel, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler düzenlenmesi, reşit olarak kuruluştan ayrılmış olan gençlere yönelik bakım sonrası izleme ve rehberlik çalışmaları ile kamuda istihdamı gerçekleşen kuruluş gençlerine yönelik mevzuat, iş bilincinin kazandırılması, etkili iletişim, öfke kontrolü, para yönetimi vb. konularda da eğitim çalışmaları olduğunu söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Akkoyun, dernek amacına yönelik kuruluştan ayrılan gençlerin sosyal uyum süreçlerine ilişkin fikirlerini beyan ederek, bu bağlamda dernekçe gerçekleştirilecek olan proje ve faaliyetlere her türlü desteği verebileceğini söyledi.

Akkoyun, dernek başkanı Aksu ve  yönetim kurulu üyelerine başarı ve kolaylıklar diledi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 02 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@