banner647

ÇOCUKLARIN BAYRAM SEVİNCİNE ORTAK OLDULAR

Ramazan ayının sona ermesi ile birlikte tüm İslam coğrafyasında ve müminler arasında bayram sevinci ve coşkusu yaşanıyor.

banner491
ÇOCUKLARIN BAYRAM SEVİNCİNE ORTAK OLDULAR
banner567

Ramazan Bayramı nedeniyle Vali Meral Polisevinde düzenlenen bayramlaşma programına katıldı. Bayramlaşma programına Vali Fahri Meral, Karaman Milletvekilleri Dr. Recep Şeker ve Av. Selman Oğuzhan Eser, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Vali Yardımcısı Hacı İbrahim Türkoğlu, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Jandarma Komutanı İsmail Şahin, İl Genel Meclis Başkanı Adem Kapar ile il protokolü ve vatandaşlar katıldı.

Bayramlaşma programına katılan vatandaşlar ve il protokolünün bayramlarını tebrik eden Vali Meral, idrak edilen Ramazan bayramının tüm İslam âlemi ve insanlığın kurtuluşuna vesile olması temennisinde bulunarak tüm Karaman halkının bayramını tebrik etti.

SEVGİ EVLERİNDE KALAN ÇOCUKLARIN BAYRAM SEVİNCİNE ORTAK OLUNDU

Vali Fahri Meral, bayram ziyaretleri kapsamında daha sonra sevgi evlerinde kalan çocuklarla bir araya geldi. Karaman Milletvekilleri Dr. Recep Şeker ve Av. Selman Oğuzhan Eser, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı ve il protokolünden de katılımların olduğu ziyarette çocuklarla yakından ilgilenerek bir süre onlarla sohbet eden ve hoş vakitler geçiren Vali Meral, ziyaretin sonunda çocukların bayramlarını tebrik ederek onlara çeşitli hediyeler verdi.

HUZUREVİ ZİYARET EDİLDİ

Bayram ziyaretleri kapsamında huzurevinde kalan yaşlılarımızda unutulmadı. Bayramlaşma programı kapsamında Vali Fahri Meral eşi hanımefendi Zehra Meral, Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker ve Av. Selman Oğuzhan Eser, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı ve il protokolünün de katılımlarıyla Dursun Fakih Huzurevinde kalan yaşlılarımızı ziyaret etti. Huzurevi sakinlerinin bayramlarını tebrik ederek gönüllerini alan Vali Meral, ziyarette huzurevi sakinleriyle hoş sohbetler gerçekleştirerek onlara çeşitli hediyeler verdi.

ŞEHİT AİLELERİNE BAYRAM ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Vali Fahri Meral, bayramlaşma programı çerçevesinde daha sonra şehit Ali Zeki Yaşar’ın Cedit Mahallesinde ikamet eden ailesini ve şehit Bayram Yıldız’ın Valide Sultan Mahallesinde ikamet eden ailelerini ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti.

Ailelere ziyaretinde şehitler hakkında bilgiler alan Vali Meral ziyarette, vatanın bağımsızlığı, milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerimize Allah’tan rahmet, geride kalanlarına sabırlar diledi

Şehit ailelerine gerçekleştirilen ziyaretlere Vali Meral ve eşi hanımefendi Zehra Meral, Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker ve Av. Selman Oğuzhan Eser, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Jandarma Komutanı İsmail Şahin katıldı.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2019, 15:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner644

banner612

banner590