banner877

banner919

banner928

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Karaman Valisi Tuncay Akkoyun başkanlığında ‘Sıfır Atık Projesi’ kapsamında yürütülen faaliyetleri değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

YEREL 02.07.2022, 15:41 02.07.2022, 15:43
352
Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
banner762

Valilikte düzenlenen toplantıda, Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi’nin himâyelerinde yürütülen Sıfır Atık Projesi çalışmalarının ilimizdeki genel durumu, Sıfır Atık Projesi kapsamında kurulan üniteler, yapılması gereken çalışmalar ve Sıfır Atık Projesi’nin ilimize katkıları gibi konular görüşüldü.

Sıfır Atık Projesi’nin uygulanması ve geri dönüşüm bilincinin toplumumuzun her kesiminde yaygınlaşması için herkesin üzerine düşen görevi yapması gerektiğini ifade eden Vali Tuncay Akkoyun, “Ortak evimiz dünyayı daha yaşanılabilir kılmak, gelecek nesillere daha yeşil ve yaşanabilir bir dünya bırakmak hepimizin sorumluluğudur. Sıfır atık projesi hem ilimiz hem de ülkemiz için önemli bir fırsattır. Projenin eksiksiz yürütülmesi için gerekli çalışmaları titizlikle yapmamız gerekiyor.” dedi.

Toplantıya ayrıca Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Fikret Onhan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Yener Terlemez ve Karaman Belediye Başkan Yardımcıları Kazım Gücüyener ile Eyüp Hüsamettin Aslan da katıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 11 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@