banner647

Âdem Kapar’dan Kutlu Doğum Haftası Mesajı

İl Genel Meclis Başkanı Âdem Kapar kutlu doğum haftası nedeniyle mesaj yayınladı.

banner491
Âdem Kapar’dan Kutlu Doğum Haftası Mesajı
banner567

Âdem Kapar yayınladığı mesajda; “Âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimizin Kutlu Doğumunun 1448. Yılını idrak etmekteyiz.

İnsanların en hayırlısı, Allah’ın son peygamberi, sözüne ve yaptığına herkesin güvendiği Hz. Muhammed’in (S.A.V) evrensel mesajı, sevgi, barış ve merhamettir. O’nun bu mirasına, emanetine hep birlikte sahip çıkmalıyız.

Çünkü Dünya’nın yaşadığı bunalımların ve mazlumların maruz kaldığı zulümlerin sona ermesi; O’nun anlattığı “Sevgi, Hoşgörü, Güzel Ahlak, Merhamet ve Adalet” kavramlarının hakiki manada özümsenmesi ile mümkün olacaktır.

Bizlere düşen, her sözü ve davranışı insanlığın ufkunu açan Peygamberimizi, içimizde ve çevremizde yeniden anlamak ve O’nun bize kazandırdığı, kardeşlik, sevgi, dostluk, güven, samimiyet, tevazu, hoşgörü, sadakat, vefa, haklının yanında yer alma, hak ve doğru olanı temsil etme gibi değerlere hayatımızda işlerlik kazandırmaktır.

Sevgili Peygamberimizin kutlu doğumunun miladi 1448’nci yıldönümünün, cennet vatanımızın huzur ve mutluluğuna, aziz milletimizin birlik ve beraberliğine, bütün insanlığın kurtuluşuna vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Salat, selam O’na olsun.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 09:26

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner644

banner612

banner590