banner877

banner919

banner928

banner927

banner938

banner722

Doç. Dr. Sefa Şahan Birol, İl Müdürü Çalışkan’a Kitabını Tanıttı

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Spor Yönetim Bilimleri Ana Bilim Dalı Öğretim Görevlisi ve Yazar Doç. Dr. Sefa Şahan Birol, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan’ı ziyaret ederek yeni çıkardığı “Sınava Velin Girsin” isimli kitabını tanıttı.

YEREL 26.03.2021, 16:52
129
Doç. Dr. Sefa Şahan Birol, İl Müdürü Çalışkan’a Kitabını Tanıttı
banner762

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Spor Yönetim Bilimleri Ana Bilim Dalı Öğretim Görevlisi ve Yazar Doç. Dr. Sefa Şahan Birol, ziyarette, “Sınava Velin Girsin” isimli kitabı hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan’a bilgiler verdi.

Ebeveynlerin, çocuklarının iyi bir geleceğe sahip olması arzusunun, kaliteli bir eğitim öğretim ile birlikte gelecek olan, nitelikli bir mesleğe sahip olma telaşına bağlayan Doç. Dr. Sefa Şahan Birol, kitabında akademik başarının birinci ayağı olan sınav stresine değindiğini söyledi. Doç. Dr. Birol; “Kaleme almış olduğum kitabım, çocuklarının sınav başarısının yanı sıra hayat başarısını da önemseyen ve teknolojiyi çocuklarının yararına kullanma farkındalığına sahip anne ve babalar için önemli bir kılavuz” diye konuştu.

Akademisyen ve Yazar Doç. Dr. Birol’u tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, aşırı sınav kaygısının hem öğrenciyi hem de velileri olumsuz etkileyerek istenmeyen sonuçların ortaya çıkabileceğini ifade etti. Çalışkan, “Bu doğrultuda yeteri kadar kontrollü kaygı alışkanlığını kazanmak için Sefa Şahan Birol hocamızın kitabının olumlu katkılar sağlayacağını düşünüyorum. Sefa Şahan hocamıza yayın dünyasında başarılar diliyor, kitabının hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Ziyaret, Doç. Dr. Sefa Şahan Birol’un, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan’a kitabını hediye etmesiyle sona erdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 21 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@