banner877

banner919

banner928

banner957

banner975

banner722

Dr. Recep Şeker: “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Kutluyorum”

AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

YEREL 23.04.2022, 11:49 23.04.2022, 11:55
87
Dr. Recep Şeker: “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Kutluyorum”
banner762

Şeker mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Tüm vatandaşlarımızın ve çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum.

Aziz Milletimizin istiklal ve istikbal mücadelesinde çok önemli bir tarih ve dönüm noktası olan 23 Nisan 1920 tarihinde milli iradenin tecelligahı ve ulusal egemenliğimizin simgesi Türkiye Büyük Millet Meclisi açılarak istiklal mücadelemizde zafere ve Cumhuriyetimizin kuruluşuna uzanan yolda çok önemli bir adım atılmıştır.

Türkiye Büyük Millet Meclisi, Kurtuluş Savaşı’nı yönetmiş, Cumhuriyetimizi kurmuş, gerçekleştirdiği reformlar ve aldığı tarihi kararlarla ülkemizin yarınlarını şekillendirmiş, demokrasimizin ve ulusal egemenliğin sembolü haline gelmiştir.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılması ile millet egemenliği resmen hayata geçirilmiş ve bu önemli gün millet egemenliğini sonsuza kadar koruyacak olan çocuklarımıza armağan edilmiştir.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türkiye Cumhuriyeti'nin, çocuklarımızın ve gençlerimizin omuzlarında yükseleceğine olan inancın bir ifadesidir

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün kahramanlarımızı, aziz vatanımız için canını feda eden aziz şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle yad eder, bugüne anlam katan geleceğimizin güvencesi çocuklarımızın ve bütün hemşerilerimin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum.” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 21 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@