banner877

banner919

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

Dr. Recep Şeker: “Bir Olduk 21 Olduk” 2023, 2053 ve 2071 Hedeflerine İnanç ve Azimle Yürüyoruz”

AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, AK Partinin 21. Kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

YEREL 13.08.2022, 18:45
286
Dr. Recep Şeker: “Bir Olduk 21 Olduk” 2023, 2053 ve 2071 Hedeflerine İnanç ve Azimle Yürüyoruz”
banner762

Dr. Recep Şeker: “Bir Olduk 21 Olduk” 2023, 2053 ve 2071 Hedeflerine İnanç ve Azimle Yürüyoruz”Şeker, mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Milletin Partisi AK Parti Ülkemizin ekonomik, siyasi ve sosyal olarak çok zor zamanlardan geçtiği 14 Ağustos 2001 tarihinde, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Milletimize bir umut olarak kurulmuştur.

AK kadrolar; 3 Kasım 2002 tarihinde yapılan genel seçimlerde büyük bir başarı göstererek tek başına iktidara gelmiş, “Büyük ve güçlü Türkiye” hedefi ile gece-gündüz, yaz-kış demeden, her şartta büyük bir kararlılıkla ve hizmette sınır tanımayarak Ülkemize büyük bir değişim ve dönüşüm süreci yaşatmış, kalkınma hamleleriyle ülkemizi bulunduğu kaos ortamından kurtarmış, sadece Milletimizin değil tüm dünya mazlumlarının ümidi olmuştur.

Milletimizin teveccühü ile girdiği tüm seçimlerden ezici üstünlükle hep birinci parti olarak çıkan ve 21 yıldır kesintisiz iktidar olma başarısı gösteren AK Parti; 2002 yılından bu yana başta ekonomi olmak üzere; eğitimden sağlığa, iç politikadan dış politikaya, enerjiden tarıma, ulaşımdan turizme, ekonomiden toplumsal yaşama ve demokrasiden insan haklarına kadar her alanda yapılamaz denilen dev projeleri bir bir hayata geçirmiş, yerli ve milli teknoloji hamlesi ile Ülkemiz dünyaya savunma teknolojileri ihraç eden ülke konumuna gelmiştir. Yine yapılan çalışmalar ile Türkiye'nin gururu olan devasa üretim tesisleri, yollar, köprüler, viyadükler, tüneller, havalimanları, hastaneler, insanımızın hizmetine sunulmuş. dış politikada, bölgesinde ve dünyada söz sahibi ülke haline gelmiş, terör örgütleriyle mücadelede büyük başarılar elde edilmiştir.

Tüm engellemelere ve zorluklara rağmen “Milletin Adamı” Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın koyduğu hedefler doğrultusunda var gücüyle çalışan partimizin her kademesindeki arkadaşlarımız, Milletimiz ile omuz omuza hareket ederek 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine inanç ve azimle yürümektedir. “Tek Millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet” ilkeleriyle devam eden bu kutlu yürüyüş “Büyük ve güçlü Türkiye” olma yolunda azim, gayret ve kararlılıkla devam etmektedir.

Aziz Milletimizden aldığı büyük güçle her türlü vesayeti, kalkışmaları ve darbeleri bertaraf eden AK Partimiz; 21 yılda Milletin hizmetkârı olma anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Artık bugün Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Filistin davasını sahiplenen, Afrika'ya el uzatan, Orta Asya ve Balkanlar'daki kardeşlerine ve tüm dünyadaki mazlumlara sahip çıkan, dünya barışını sahiplenen ve dünyada söz sahibi olan bir büyük Türkiye var, yine bugün dünyanın neresinde olursa olsun haksızlık, hukuksuzluk, adaletsizlik karşısında sesini yükseltebilen zalimin karşısında, mazlumun yanında duran bir Türkiye var. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da AK kadrolar büyük bir aşkla ve şevkle Ülkemize ve Aziz Milletimize hizmet etmeye ilk günkü inanç ve heyecanla çalışmaya devam edecektir inşallah.

AK Sevda’nın 21. Kuruluş yılı vesilesi ile gecesini gündüzüne katarak inanç ve kararlılıkla hizmette ve başarıda sınır tanımayan partimizin her kademesindeki tüm değerli mensuplarını en kalbi duygularımla kutluyor, her birine ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Partimizin 21. kuruluş yıldönümünün başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyaya ve insanlığa hayırlı olmasını diler, bu davaya hizmet etmiş fakat vefat etmiş değerli dava arkadaşlarımıza Allah (C.C)’tan rahmet, AK Partimizin her kademesinde fedakârca görev alan tüm yol arkadaşlarıma da sevgi ve saygılarımı sunarım. ”dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 04 Ekim 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@