banner877

banner919

banner990

banner957

banner722

Dr. Recep Şeker; “Öğretmenler Günü’nü En Kalbi Duygularımla Kutluyorum”

AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

YEREL 24.11.2022, 10:08
83
Dr. Recep Şeker; “Öğretmenler Günü’nü En Kalbi Duygularımla Kutluyorum”
banner762

Şeker mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Geleceğimizin mimarı öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyorum.

Saygıdeğer Öğretmenlerimiz; geleceğimizin teminatı çocuklarımızın ve gençlerimizin yetiştirilmesi gibi çok önemli ve kutsal bir görevi ifa etmektedirler.

Öğretmenlerimiz; çocuklarımızı ve gençlerimizi aklın ve bilimin rehberliğinde, bilgili, donanımlı, dinamik, vatanını ve milletini canından çok seven, milli ve manevi değerlerine saygılı bireyler olarak yetiştirerek geleceğimizi inşa eden; bilginin, çağdaşlığın, barışın ve aydınlanmanın öncüleri, önder ve örnek insanlardır.

Ülkemizin dört bir yanında çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitimi ve iyi yetiştirilmesi için her koşulda, fedakârca görev yapan sevgili öğretmenlerimizin bu özverili ve başarılı çalışmaları ve gayretleri takdire şayandır.

Hepimizin gönlünde müstesna bir yeri olan istikbalimizin mimarı öğretmenlerimiz, kültür ve medeniyetimizde anne ve babalarımız kadar değerli onlar kadar aziz ve muteberdirler.

Bu duygu ve düşüncelerle öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en kalbi duygularımla tebrik eder, çalışma hayatlarında başarılar dilerim.

Başta görevleri başında şehit düşmüş öğretmenlerimiz olmak üzere, ahirete irtihal eden tüm öğretmenlerimize Allah (C.C)’tan rahmet ve mağfiret diliyorum. Ruhları şad, mekânları cennet olsun. Emekli öğretmenlerimize de sağlıklı, hayırlı ve uzun ömürler niyaz ediyorum." İfadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 04 Aralık 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@