banner877

banner919

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

Eğitim-Bir-Sen’den Vali Meral’e Ziyaret

2017-2018 Eğitim Öğretim yılının başlaması münasebetiyle Eğitim-Bir-Sen Karaman Şube Yönetimi Karaman Valisi Fahri Meral'ı makamında ziyaret etti.

YEREL 09.09.2017, 19:01
463
Eğitim-Bir-Sen’den Vali Meral’e Ziyaret
banner762

2016 Eğitim İzleme ve Değerlendirme Raporunun ve diğer sendika yayınlarının takdim edildiği ziyarette Karaman’daki eğitim öğretim faaliyetleri ve sorunları istişare edildi. 

Şube Başkanı Yunus Özdemir, var olan bazı sorunları ve çözüm önerilerini dile getirdi. Bu kapsamda eş özründen il emrine verilen eğitimcilerin biran önce yer belirlenmesinin yapılması gerektiğini, okullarda eksiksiz bir kadro ile eğitime başlamasının öğrenciler açısından büyük önem arz ettiğini, aile bütünlüğü açısından dezavantajlı durumda olup gidiş geliş imkanı olmayan öğretmenlerin daha sağlıklı ve motivasyonu yüksek olarak sınıflarına girebilmeleri için eşinin bulunduğu yerde çalışabilmesine imkan verilmesi gerektiğini, açıkta bekleyen ve soruşturmaları tamamlanan eğitimcilerle ilgili biran önce karar verilmesi gerektiğini ifade etti.

Vali Meral de yapılan ziyaretten memnuniyet duyduğunu, yeni eğitim öğretim yılının hem eğitimciler hem öğrenciler hem de veliler için hayırlar getirmesini ve başarılı bir şekilde geçmesini temenni ettiğini, problemlerin çözümü noktasında gerekeni yapacaklarını, Karaman’ın şu anda iyi durumda olan eğitim kalitesinin daha iyi olması için hep beraber gayret etmeleri gerektiğini dile getirdi.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 10 Aralık 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@