banner877

banner919

banner928

banner957

banner975

banner722

Ekipler Zorlu Şartlara Hazır

Karaman İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı İl Ambulans Servisi Başhekimliği ekipleri, zorlu kış şartları nedeniyle merkez, ilçe, köy ve mezraların yollarının kapanma ihtimalinde vatandaşlara ulaşabilmek için tüm hazırlıklarını tamamladı.

YEREL 25.01.2022, 14:30
317
Ekipler Zorlu Şartlara Hazır
banner762

İl Müdürü Dr. Adnan Kurşun, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada: ‘’ Her an kara ambulanslarımız, paletli kar ambulanslarımız,  UMKE araçlarımız, Acil Sağlık Hizmetlerinde görevli hekim ve diğer sağlıkçı personellerimiz ile zorlu şartlara hazırız” dedi.

İl genelinde gelişen kış şartlarını göz önünde bulundurarak, tüm tedbirlerin alındığını söyleyen Kurşun: “Bu dönemde özellikle Taşeli bölgesinde ilçelerimizin ve yüksek kesimlerde bulunan köylerimizin yolları kapanabiliyor. Bu sebeple vatandaşlarımız zor anlar yaşayabiliyor. Her yıl olduğu gibi bu kış öncesi de bütün hazırlıklarımızı tamamladık. Araçlarımızın bakım-onarım, lastik değişimi, kar üstü araçlarımızın palet değişimlerini sağladık. Her an kara ambulanslarımız, paletli kar ambulanslarımız,  UMKE araçlarımız, Acil Sağlık Hizmetlerinde görevli hekim ve diğer sağlıkçı personellerimiz ile zorlu şartlarda hizmetlerimize devam ediyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 28 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@