Emniyet Müdürü Beşiktaşlı Çıktı

Beşiktaş Çarşı Karaman Grubu, Beşiktaş Kongre üyesi ve taraftarı olan İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne'yi makamında ziyaret ettiler.

banner491
Emniyet Müdürü Beşiktaşlı Çıktı
banner567
Ziyarete Çarşı Karaman Başkanı Burak Sayın, Ünibjk Başkanı Halil Dikici, Tribün Abisi İsmet Balıkçı ve Onursal Başkan Şevket Varol katıldı. Samimi bir sohbet havasında geçen ziyarette Çarşı Karaman Grubu Onursal Başkanı Şevket Varol; sayın müdürüm yoğun programınızda bizleri kabul edip vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz , öncelikle sizden özür diliyoruz yaklaşık bir yıldır ilimizde görev yapıyorsunuz biz sizin Beşiktaşlı olduğunuzu yeni öğrendik gecikmiş ziyaretimiz için  bizleri maruz görün, bundan sonra ki süreçte sizlerin maddi ve manevi desteğinizi bekliyoruz birlikte maç izlemek bizleri mutlu eder dedi. Çarşı Karaman Başkanı Burak Sayın grubun faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
Emniyet Müdürü Mehmet Şahne ise ziyaretten dolayı memnun olduğunu, sporun dostluk kardeşlik içerisinde yürütülmesi gerektiği dile getirerek ''Karaman da taraftar gruplarının faaliyetlerini bu doğrultuda gerçekleştirmeleri gerektiğini söyledi. Sadece Beşiktaş taraftarı değil aynı zaman da kongre üyesiyim, sizlerle birlikte maç izlemek beni de mutlu eder en kısa sürede bunu gerçekleştirelim'' dedi.
Grubun Emniyet Müdürümü Mehmet Şahne'ye Çarşı atkısı hediye etmesi ve fotoğraf çekimi ile ziyaret sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2015, 16:28
banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
çok önemliyidi
çok önemliyidi - 4 yıl Önce

çok önemliydi vatana millete hayırlı uğurlu olsun

SIRADAKİ HABER

banner535