banner877

banner919

banner928

banner927

banner938

banner722

“Gençler Bizim Geleceğimizdir" Projesi Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Vali Mehmet Alpaslan Işık, Avrupa Birliği Başkanlığı Türkiye Ulusal Ajansı Erasmus+ Gençlik Programı KA347 Politika Reformuna Destek-Gençlik Diyaloğu programı kapsamında Karaman İl Emniyet Müdürlüğü tarafından 2020/R3 başvuru döneminde başvurulan ve tüm hızıyla devam eden "Gençler Bizim Geleceğimizdir" projesine katılan gençleri makamında kabul etti.

YEREL 25.08.2021, 12:43 25.08.2021, 12:45
228
“Gençler Bizim Geleceğimizdir" Projesi Tüm Hızıyla Devam Ediyor
banner762

Valilik Makamında gençleri kabul eden Vali Mehmet Alpaslan Işık, Karaman’dan ve ilçelerinden projeye katılan 15-20 yaş grubundaki 31 öğrenciyle tek tek tanışarak gelecekteki hedefleriyle ilgili bir süre sohbet etti. Gençlere projeye katılımlarından dolayı teşekkür ederek hediye veren Vali Işık, toplu fotoğraf çektirdiği gençlere başarılar diledi.

Projenin 24-26 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapılmakta olan 3’üncü Çalıştayı kapsamında gerçekleştirilen ziyarette İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Doğan Yeni’den projenin gidişatı hakkında bilgiler alan Vali Işık, bu anlamlı proje kapsamında yaptıkları çalışmalar nedeniyle teşekkür ederek başarılar diledi.

Yapılan Çalıştayla ilgili olarak projeye katılım sağlayan öğrenciler Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi'nde ağırlanarak bilimsel aktivitelere katılım arttırıcı öneriler ile ilgili hazırlanan sunuma katıldılar. KMÜ Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Cihat Abdioğlu ve Öğretim Üyesi Ali Bircan, gençlerle bir araya gelerek, bilimsel faaliyetlerle ilgili olarak bilgilendirici sunum yaptı.

Yine proje kapsamında 31 genç, yakın tarihte Ankara'da gerçekleştirilmesi planlanan zirve toplantısına katılarak politika üretme süreçlerine dâhil olacak. Programa kurumların üst yöneticileri ve akademisyenlerin katılması planlanıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 24 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@