banner877

banner919

banner928

banner957

banner975

banner722

Geniş Kapsamlı Toplantıda Yürütülecek Çalışmalar Ele Alındı

Yurdun büyük bölümünü etkisi altına alan kar yağışı ilimizde de etkili olmaya devam ederken kamu kurum ve kuruluşlarından temsilcilerin de katıldığı geniş kapsamlı bir toplantı gerçekleştirildi.

YEREL 25.01.2022, 16:38
196
Geniş Kapsamlı Toplantıda Yürütülecek Çalışmalar Ele Alındı
banner762

Valilik Yunus Emre Toplantı Salonunda Vali Mehmet Alpaslan Işık başkanlığında ilgili kurum müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, ilimizi etkisi altına alan yoğun kar yağışının il genelinde ve köylerimizde hayatı olumsuz etkilememesi ve yaşanabilecek olumsuzluklara karşı ilgili kurumlar tarafından alınacak tedbirler ve yürütülecek çalışmalar konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Kış ayının yoğun geçtiği ilimizde şehir merkezinde ve köylerde yaşayan vatandaşların mağdur olmamaları için gereken tedbirlerin alınmasını isteyen Vali Işık, olumsuz hava şartların nedeniyle yaşanabilecek olumsuzluklara karşı kurumlar arasındaki iletişim ve koordinasyonun sağlıklı bir şekilde yürütülmesi noktasında gerekli hassasiyetin gösterilmesini istedi.

Toplantı, ilgili kurum müdürlerinin kendi alanlarıyla ilgili aldıkları tedbir ve yürüttükleri çalışmalara ilişkin verdikleri bilgilerin ardından görüş ve temennilerle sona erdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 23 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@