banner877

banner919

banner990

banner957

banner722

GSB Yurtlarından Kalan Öğrenciler Karaman’ı Keşfetti

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Karaman Kız Yurdu’ndan kalan öğrenciler için uyum programı kapsamında günübirlik gezi programı düzenlendi.

YEREL 12.10.2022, 11:11 12.10.2022, 11:12
217
GSB Yurtlarından Kalan Öğrenciler Karaman’ı Keşfetti
banner762

Düzenlenen gezi programında öğrencilerin ilk durağı merkezde yer alan tarihi ve kültürel alanlar oldu. Karaman Müzesi, Aktekke Cami ve Tartan Konağı gibi kentin tarihi ve kültürel yerlerini gezen üniversite öğrencileri, Karaman’ın tarihi güzelliklerine yakından tanıklık etme fırsatı buldu. Düzenlenen etkinliklerden oldukça memnun kalan öğrenciler, böyle bir etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

GSB Yurtlarında düzenlenen uyum programı etkinliklerinin devam edeceğini belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, “Her yıl olduğu gibi bu yılda öğrencilerimiz için uyum programları kapsamında günübirlik gezi programları düzenliyoruz. Her yurdumuz belirli günlerde öğrencilerimiz için gezi programı düzenleyerek, öğrencilerimizin kenti yakından tanımasına yardımcı olmaya çalışıyor. Öğrencilerimiz için ayrıca gençlik merkezi ve genç ofis ziyaretleriyle Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından yürütülen gençlik merkezi faaliyetleri, projeler, kamplar, yarışmalar gibi birçok faaliyet hakkında bilgilendirilmeleri sağlanıyor. Öğrencilerimize yıl boyunca düzenleyeceğimiz sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle destek olmaya devam edeceğiz" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 30 Kasım 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@