banner647

Güvenli ve Huzurlu Bir Şekilde Tamamlandı

Vali Tapsız, Karaman’da herhangi bir sorunun yaşanmadığını ve oy verme işlemlerinin güvenli ve huzurlu bir şekilde tamamlandığını söyledi.

banner491
Güvenli ve Huzurlu Bir Şekilde Tamamlandı
banner567

Vali Süleyman Tapsız ve eşi Dr. Ayşe Tapsız ailesi ile birlikte “Anayasa Değişikliğine İlişkin Halk Oylaması” çerçevesinde Abdullah Tayyar Anadolu Lisesine gelerek, seçim görevlilerine kolaylıklar dileyerek 1047 No’lu sandıkta oyunu kullandı.

Oy verme işleminin ardından seçimlerin ülkemiz ve milletimiz için güzellikler getirmesi dileklerinde bulunan Vali Tapsız, İl genelinde 590 sandıkta 171.003 seçmenin oy kullanacağını belirterek seçimde 888 güvenlik mensubunun görev yaptığını söyledi.

Karaman Valiliği olarak seçimlerin huzur ve güvenli bir şekilde tamamlanabilmesi için gereken her türlü tedbirleri aldıklarını ifade eden Vali Tapsız, halk iradesinin sandığa eksiksiz ve doğru bir şekilde yansımasının sağlanması amacıyla gerekli tüm çalışmaları tamamladıklarını belirterek, seçimle ilgili olarak alınan tedbirlerle birlikte Karaman’da herhangi bir sorunun yaşanmadığını ve oy verme işlemlerinin güvenli ve huzurlu bir şekilde tamamlandığını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2017, 12:53

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner644

banner612

banner590