banner877

banner919

banner928

banner927

banner938

banner722

Halk Günü Toplantıları Vali Işık Başkanlığında Devam Ediyor

Vali Mehmet Alpaslan Işık, vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini doğrudan dile getirebilmeleri amacıyla her ay düzenlenen vatandaşla buluşma toplantısı kapsamında vatandaşları konuk etti.

YEREL 26.03.2021, 14:34 26.03.2021, 14:37
140
Halk Günü Toplantıları Vali Işık Başkanlığında Devam Ediyor
banner762

Valilik Toplantı Salonunda vatandaşlarla tek tek görüşen Vali Işık, kendisine iletilen iş, sağlık ve bireysel ekonomik sıkıntılarının çözümü noktasında destek isteyen vatandaşları sorunlarını dinleyerek kanun, yönetmelik ve yasal yükümlülükler içerisinde belirtilen sorunların araştırılarak çözümü konusunda kurum müdürlerine talimat verdi.

Toplantıya katılan vatandaşlar, sıkıntı ve dertlerini dinleyerek kendilerine destek veren Vali Işık’a teşekkür ederek memnuniyetlerini ifade ettiler.

Valilik Toplantı Salonunda Vali Mehmet Alpaslan Işık başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hayrettin Aslan, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Serdar Fındık, Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Şevket Sarıkaya, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Servet Türegün, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ertuğrul Barış Selçuk, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, İl Sağlık Müdürü Dr. Adnan Kurşun katıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 25 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@