Hastanedeki Çocukların Bayramı Unutulmadı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile Karaman Devlet Hastanesi çocuk servisinde tedavi gören çocuklar için ayrı bir program hazırlandı.

banner491
Hastanedeki Çocukların Bayramı Unutulmadı
banner567

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Karaman Devlet Hastanesi işbirliği ile gerçekleştirilen programda hastalıkları nedeniyle kutlamalara katılamayan çocuklara moral vermek, çocuk bayramını çocuk neşesiyle ve coşkuyla geçirmelerini sağlamak amaçlandı. 

Karaman Valisi Fahri Meral, Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Arslan, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Orhan Özçalık, Karaman Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Osman Açıkgöz ve Vali Ali Akan İlkokulu Müdürü Özcan Üstün hastanenin çocuk servisinde yatan çocukları ziyaret ederek onları sevindirdi.

Ziyaret öncesinde Vali Ali Akan İlkokulu öğrencilerinin hazırladığı gösteriyi ilgiyle izleyen minikler, dans eden arkadaşlarına alkışlarıyla eşlik ettiler. Çocuklarla yakından ilgilenerek hastalıkları hakkında ailelerinden bilgi alan Vali Fahri Meral, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Çocuklara oyuncaklar hediye eden Vali Meral, "Bugün, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını arkadaşlarıyla kutlayamayan ve hastanede yatan çocuklarımızı yalnız bırakmamak adına arkadaşlarıyla birlikte ziyaret gerçekleştirdik. Yüzlerinde küçük tebessüm olması içinde onlara hediyeler verdik" dedi.

Çocukların yüzlerinde gülücükler bırakan program çekilen fotoğraflarla sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2018, 16:28

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590