banner464

HUZUR KENTİ ''KARAMAN''

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Karaman'ın huzurlu ve güvenli bir kent olduğunu vatandaşların sokakta gönül rahatlığı ile dolaşabildiklerini ifade etti.

HUZUR KENTİ ''KARAMAN''

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Karaman'ın huzurlu ve güvenli bir kent olduğunu vatandaşların sokakta gönül rahatlığı ile dolaşabildiklerini ifade etti.

05 Ağustos 2015 Çarşamba 12:28
947 Okunma
HUZUR KENTİ ''KARAMAN''
Yaklaşık iki haftadır ülke genelinde meydana gelen terör olayları bir çok kentin huzurunu kaçırdı. Karaman'da ise huzurlu bir ortam hakim. Ülke genelinde ki terör olaylarında şehit olan kahraman polis ve askerlerimiz için Karaman'dan teröre lanet yağıyor. Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan terörü lanetleyerek Karaman'ın huzurlu bir kent olduğunu dile getirdi. Başkan Çalışkan ''Eğer huzur ve güven içinde değilseniz dünyanın malına da sahip olsanız da mutlu olamazsınız. Ülkemizde son zamanlarda yaşanan olaylarda bunun bir göstergesidir. Bu vahşeti yapan ve ülkemizin huzurunu bozan cani teröristleri lanetliyorum. Ancak Türkiye Cumhuriyeti Devleti bunlara pabuç bırakmaz. Terör olayları tüm ülke genelinde olduğu gibi beni de şahsen derinden yaralıyor.  Her şehit haberi geldiğinde için kan ağlıyor. Rabbim mekanlarını cennet eylesin. Allah onlardan razı olsun. Kahraman evlatlarımız sayesinde rahat ve huzurlu bir şekilde yaşıyoruz. Ülke genelinde bazı yerlerde yaşanan terör olaylarının olduğunu görüyoruz. Karaman hamdolsun Türkiye’nin en huzurlu yerlerinden bir tanesidir. Ben şuna inanıyorum Karaman hakikaten bir Mevlana şehri. Bizim geçmişimiz bizim güven sigortamızdır. Şehrimizde ki güven ortamının devam etmesi için gece gündüz bütün kurumlarla koordineli bir şekilde çalışıyor. Karaman bir ''Huzur Kenti'' olarak kalacaktır. Birliğimizi, dirliğimizi, kardeşliğimizi kimsenin bozmasına izin vermeyiz.'' dedi.  
Karaman halkının geceleri rahatlıkla geç vakitlere kadar gezebildiklerini de ifade eden Ertuğrul Çalışkan, Belediye olarak sokakların aydınlık ve huzurlu olması için gerekenlerin yapıldığını cadde ve sokakların güvenli hale geldiğini kaydetti.
Necati ERMİŞ

Son Güncelleme: 05.08.2015 12:29
Yorumlar