banner877

banner919

banner990

banner957

banner722

İl Müdürlerinden Öğrencilere ‘Özel’ Ziyaret

AFAD İl Müdürü Şerif Han ve Karaman Valiliği Bilgi İşlem Müdürü Gülsine Kılıçarslan, Cumhuriyet Nihat Arslan İlkokulu bünyesinde bulunan otizm ve özel eğitim sınıflarında eğitim gören öğrencilere ‘Özel’ ziyarette bulundular.

YEREL 26.10.2022, 23:10 26.10.2022, 23:13
352
İl Müdürlerinden Öğrencilere ‘Özel’ Ziyaret
banner762

Afet ve Acil Durum Karaman İl Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Nihat Arslan İlkokulunda bilgilendirme semineri düzenlendi. Öğretmen ve öğrencilere yönelik olarak okulun toplantı salonunda gerçekleştirilen seminerde AFAD yetkilileri, olası acil durumlar öncesi ve sonrasında yapılması gerekenler hakkında sunum yaptılar.

Sunumun ardından AFAD İl Müdürü Şerife Han, Cumhuriyet Nihat Arslan İlkokulu bünyesinde bulunan otizm ve özel eğitim sınıflarında eğitim gören öğrencilere ziyarette bulundu. Okul müdürü Özcan Üstün ile birlikte öğrencilerle tek tek ilgilenen Han, afet farkındalık el kitapları, broşür ve kumbara hediye etti.

Okul Müdürü Üstün ise özel eğitim öğretmenleri ve öğrencilere yapmış oldukları bilgilendirmelerden dolayı AFAD İl Müdür Han’a teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ziyarette AFAD İl Müdürü Han’a Karaman Valiliği Bilgi İşlem Müdürü Gülsine Kılıçarslan, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Önder Demirkollu, AFAD yetkilileri ve öğretmenler eşlik etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 04 Aralık 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@