İlk ve Ortaokul Öğrencileri Kep Attı

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Karaman Özel Envar Eğitim Kurumları İlk ve Ortaokul mezuniyet törenleri, coşkulu bir şekilde Yunus Emre Konferans Solunu'nda yapıldı.

banner491
İlk ve Ortaokul Öğrencileri Kep Attı
banner567

Karaman Özel Envar Koleji Kurucuları, Koleji Öğretmenleri ve öğrenciler ile velilerin katıldığı, geleneksel yılsonu gecesi mezuniyet töreninde konuşan Karaman Özel Envar Koleji Müdürü Hasan Hüseyin Korkmaz, Envar Koleji’nin eğitim ve kültür yaşamına önemli katkılarda bulunduğunu söyledi.

Kep atma töreninde konuşan Karaman Özel Envar Koleji Müdürü Hasan Hüseyin Korkmaz, Karaman Özel Envar Koleji’nin 2015 yılından bu yana değerleriyle yenilikçi bir eğitim anlayışını sürdürdüğünü belirterek, şunları kaydetti: “ En önemli görevimiz olan eğitim de mutlaka başarılı olmak zorundayız. Ancak bu şekilde bir millet kalkınabilir ve aydınlığa kavuşabilir. 3 yıldır tanınmış ve kendini ispatlamış kaliteli bir eğitim kurumu niteliği taşıyan Karaman Özel Envar Koleji; kendisine emanet edilen geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yetişmesinde her türlü eğitimsel faaliyetlerini sürdürmekte olan bir okuldur. Envar Okulları, milli ve manevi değerleri doğrultusunda sürekli kendini yenileyen bir kurum olarak, 3. Yılında 21. Yüzyılın ihtiyaçlarına cevap verebilecek 4/4 lük Eğitim modelini ortaya çıkardı. İnşallah bundan sonra 4x4 lük eğitimi alan öğrencilerimiz, Ülkemiz için daha güzel çalışmalara imza atacaklar. Yaradanın yaşamdan sonraki bizlere en güzel hediyesi olan çocuklarımızın geleceğe hazırlanması için çalışmalarımızı yürüttük. Sizlerden aldığımız güzelliklere yenilerini ilave ederek onların günümüz şartlarına uygun en donanımlı bireyler olarak yetişmesini amaçladık. 21 yıllık geçmişi ile köklü bir eğitim kurumu olarak Envar’da GÜV(EN)VAR sloganını bizlerle bütünleştirdiğiniz için mutluyuz, gururluyuz” dedi.

Tören sonunda son sınıf öğrencileri keplerini havaya fırlattılar.​​

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2018, 18:31

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590