banner877

banner919

banner928

banner927

banner938

banner722

İnsan Hakları Kurulundan Vali Işık’a Ziyaret

“10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü” nedeniyle İl İnsan Hakları Kurulu Vali Mehmet Alpaslan Işık’ı makamında ziyaret etti.

YEREL 10.12.2021, 15:14 10.12.2021, 15:16
292
İnsan Hakları Kurulundan Vali Işık’a Ziyaret
banner762

Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette İl İnsan Hakları Kurulu Başkanı Vali Yardımcısı Mehmet Özmen ve kurul üyeleri, kabullerinden dolayı Vali Mehmet Alpaslan Işık’a teşekkür ederek, yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Ziyarette konuklarıyla bir süre sohbet eden Vali Işık, “İnsan hakları konusunda, insana yaraşır bir şekilde yaşamın sürdürülmesi ve toplumsal huzur ve esenliğin sağlanabilmesi için devletin gösterdiği gayretli çalışmalar kadar, bireylerin de çevrelerindeki insanların hak ve hürriyetlerine, saygı ve hoşgörü göstermeleri de büyük önem arz ermektedir. Bu vesileyle her alanda insan haklarının ön planda tutulduğu ve korunduğu güvenli bir gelecek temennisiyle “10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü’nü kutluyor, bütün vatandaşlarımıza sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler dilerim.” dedi.

İl İnsan Hakları Kurulu Başkanı Vali Yardımcısı Mehmet Özmen, Karaman Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Hüsamettin Aslan, Valilik Hukuk İşleri Şube Müdürü Recep Kılınç, Dr. Öğretim Üyesi Büşra Çeliköz ve Hazine Avukatı Serap Çalışkan’dan oluşan İl İnsan Hakları Kurul üyelerine ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade eden Vali Mehmet Alpaslan Işık, çalışmalarında başarılar diledi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 24 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@