banner877

banner919

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

İsmail Atakan Ünver'in Kurban Bayramı Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, Kurban Bayramı vesilesiyle kutlama mesajı yayımladı.

YEREL 08.07.2022, 11:39
77
İsmail Atakan Ünver'in Kurban Bayramı Mesajı
banner762

CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Kurban Bayramı’nın ülkemize ve şehrimize sağlık, mutluluk ve barış dolu günleri beraberinde getirmesini dilerim.” dedi.

Ünver’in mesajı şu şekilde:

 “Birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma duygularımızın paylaşarak çoğaldığı bu mübarek günü, Kurban Bayramı’nı; hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz. Bu mübarek günde en büyük dileğimiz ülkemizde yardıma muhtaç ve çaresiz hiç kimsenin kalmaması, yatağa aç giren tek bir çocuğun olmamasıdır.

İnanıyorum ki insanımızı ayrıştırarak, toplumumuza kin ve öfke tohumları ekerek kibir ve hırs ile bireysel ikballerinin peşinde olanların toplumumuza benimsetmeye çalıştığı bu duyguların yerini huzur, dayanışma, paylaşma, kardeşlik ve barış duyguları alacaktır. Dilerim ki bu duygularla kutlayacağımız bayramlara duyduğumuz özlem, bu mübarek gün ile birlikte son bulur, ekonomik kriz ve nice darlık içinde yarınından endişe eden yüce Türk milleti hak ettiği refaha, huzura ve kardeşliğe bir an önce kavuşur.

Bu duygu ve düşünceler ile Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi mirası Cumhuriyet’e sımsıkı bağlı olan ulusumuza refah, huzur, barış ve mutluluk temennisi ile kurbanlarınızın ve ibadetlerinizin kabulünü Yüce Allah’tan niyaz eder, bayramın paylaşma ruhuyla yoksullara ve ihtiyaç sahiplerine derman ve umut olmasını diler, daha nice bayramlara ulaşmak temennisi ile tüm hemşehrilerimin bayramını kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 04 Ekim 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@