banner877

banner919

banner928

banner927

banner938

banner722

İsmet Hatipoğlu’nun Yeni Yıl Mesajı

İYİ Parti Karaman İl Başkanı İsmet Hatipoğlu, yeni yıl nedeniyle mesaj yayınladı.

YEREL 30.12.2020, 14:35
269
İsmet Hatipoğlu’nun Yeni Yıl Mesajı
banner762


Hatipoğlu, yayınladığı mesajında; “Ülkemiz ve dünya olarak zorlu bir süreçten geçtiğimiz 2020 yılının son bulmasına sayılı günler kaldı.

Özellikle sağlık çalışanlarımızın değerini daha iyi anladığımız bu süreçte onların haklarını sadece alkışlayarak değil maddi olarakta karşılamak devletimizin öncelikleri arasında olmalıdır, 3600 ek göstergeleri de bir an önce diğer mesleklerle beraber uygulanmalıdır, bu hususta onlara verilen sözler tutulmalıdır.

Asgari ücretin net 2.825 TL olarak belirlendiği bugünlerde bu rakamla bir evi geçindirmenin neredeyse imkansız olması gerçeği maalesef iktidarın sokağın nabzını tutamadağının ve milletten kopmakta olduklarının göstergesinden başka bir şey değildir.

Pandemi nedeniyle işlerini kaybedenler, işyerlerini kapatmak zorunda kalanlar ve pandemi ile beraber ekonomik krizin kıskacında işyerlerini ayakta tutmaya çalışanlar için çözüm bekleyenlerin umutları da maalesef boşa çıkmıştır. Bu vesileyle Şeyh Edebali'nin Cihan Devletimizin kurucusu Osman Gaziye şu nasihatını; ''Ey Oğul! İnsanı Yaşat ki, Devlet Yaşasın.'' Yönetenlere hatırlatmak isteriz. Millet olarak yaşadığımız tüm bu zorlukların farkındayız farklı bir gemide değiliz! Hep beraber çalışarak insanımızı ötekileştirmeden; akıla, bilime ve liyakata önem vererek ''memleket öncelikli'' bir anlayışla bu süreci de atlatabiliriz.

Yeni yılla birlikte tüm bu sorunların azalıp son bulmasını temenni ederken, pandemi nedeniyle hayatlarını kaybeden vatandaşlarımızın yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Pandemi sebebiyle işlerini kaybedenlere ve zorluk yaşayan esnaflarımıza da sabırlar diliyorum. Vatanımız uğruna şehit düşenleri rahmetle anıyor ve gazileremize de acil şifalar diliyorum. İnşallah 2021 yılı Türk İslam alemine ve insanlığa hayırlı uğurlu olur. Tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutlar sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 21 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@