banner597

İYİ Partiden Kültür ve Turizm Müdürüne Ziyaret

İYİ Parti Karaman İl teşkilatı 15-22 Nisan tarihleri arasında Turizm haftası kapsamında Kültür ve Turizm Müdürlüğünü ziyaret etti.

banner491
İYİ Partiden Kültür ve Turizm Müdürüne Ziyaret
banner567

Turizm haftası nedeniyle İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah Kılıç’ı makamında ziyaret eden İYİ Parti Karaman teşkilatı; “Günümüz dünyasında iletişim ve ulaşım sektörlerinde yaşanan ilerlemeler ve küreselleşmenin etkileri neticesinde ülkeler arasındaki sınırların adeta kalktığına ve bireylerin refah seviyesinin yükselmesi ile birlikte insan hareketinin gittikçe arttığına şahit olmaktayız.

Bu nedenle yeni yerleri ve o yerin doğal güzelliklerini görmek için yapılan bir seyahat olmanın çok daha ötesine geçen turizm; kültürler arası etkileşim ve ilişkileri en üst düzeyde yaşatan, farklı kültürleri çeşitli topraklarda buluşturan bir güç haline gelmiştir.

İnsanların birbirini tanıma ve anlamalarına aracılık eden, insanları birbirine kaynaştıran ve böylelikle evrensel barışa da büyük katkı sağlayan turizm; aynı zamanda ülkeler ve toplumlar için yeni ve büyük bir gelir kaynağı da oluşturmaktadır.

Zengin kültürel varlıkları, eşsiz doğası, köklü geçmişe sahip kültür ve sanat yapısı ile turizmin her çeşidine imkân sağlayan ülkemizde ve Karaman’da; turizm bilincini geliştirmek ve farkındalığı arttırmak amacıyla her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan ‘Turizm Haftası’nın turizm alanında edindiğimiz yerin sağlamlaştırılmasına ve daha ileriye götürülmesine katkı sağlamasını diliyorum.

Bugüne kadar turizm sektörünün gelişimine katkı sağlayan herkese teşekkür ediyor, başarılı bir turizm sezonu geçirmemizi diliyor, sektör çalışanlarına tüm personele sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

İl Müdürü Kılıç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2018, 12:20
banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner600

banner590

banner612

banner601