Karaman'da TOKİ Heyecanı

Kırbağı TOKİ’lerinin yoğun katılım ile çekilişi gerçekleşti.

banner491
Karaman'da TOKİ Heyecanı
banner567

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığının (TOKİ) "Kırbağı Projesi" kapsamında Karaman’da inşa ettirilen 559 adet konut için kura çekildi.

Kazımkarabekir Spor Salonu’nda gerçekleşen çekilişte, törene katılmak için gelen vatandaşlar heyecanla bekledi. 419 adet 2+1 alt gelir grubu sosyal konut ve 140 adet 3+1 TOKİ konutları şeklinde ayrılan 559 konuta toplam 5 bin kişinin başvuru yapması hayretlere düşürdü. Salonun tamamen dolması üzerine bazı vatandaşlar ve yakınları dışarıda kaldı. Yoğunluk nedeniyle salon içinde ve dışında zaman zaman izdiham yaşandı.

KURA SONUÇLARI EKLENECEK...

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2017, 13:34

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
İffet yahu
İffet yahu - 2 yıl Önce

559 konuta 5 bin başvuru alınıyorsa bir o kadar da nasılsa çıkmaz diye basvurmayan vardır. Bu da demek oluyor ki yapılan TOKİ konutları insanların ev ihtiyacını henüz karşılamıyor.. İnşAllah daha çok TOKİ ile tüm evsiz vatandaşlarımız ev sahibi olur :)

Tunc
Tunc - 2 yıl Önce

İhtiyaç sahibine çıkmıyor ne gerek TOKİ ye

Huriye
Huriye - 2 yıl Önce

Haksızlık olduğunu düşünüyorum çünkü adamın üç katlı evi var baba evi iş yeri var ona ev cikiyorda yaşlılarımıza dul annelerimize neden çıkmıyor niye yapıyorsunuz o zaman bu evleri yazık mı değil çıkar ümidiyle yazılan insanlarımiza düzenleme yapılmasını istiyoruzzzzzz

SIRADAKİ HABER

banner619

banner618

banner625

banner612

banner590